kriszti8

Regisztráció dátuma: 2012. október 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2018. július 1.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, sok jót olvastam róla, de nem szeretem.
Az illata nekem nem tetszik, de ezzel megbarátkoznék, ha kordában tartaná az izzadásomat, de sajnos nem teszi. Totális csalódás.

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték
2017. március 3.

update: használtam többször azóta és ugyan eléggé kopik, de nagyon szép a színe és nagyon könnyű használni, így kap plusz egy csillagot.

kb. 4 hete festettem be ezzel a festékkel a hajam, egészen pontosan a 400-as jeges eszpresszó árnyalattal.
elég sötét a természetes hajszínem, de néhány hónappal ezelőtt kivilágosíttattam a végeit, plusz lenövésem is volt bőven, ráadásul a nap vörösesre szívja a hajam, szóval érdekes állapot uralkodott, de azért nem annyira szörnyű, mint a leírásból gondoljátok :D
ami a szinte hihetetlen kategória számomra, hogy a derékig érő, vékonyszálú, de dús hajamra elég volt egyetlen doboz festék. a felvitele nagyon egyszerű, pedig én aztán tényleg kétbalkezes vagyok. felkentem, kivártam a hatóidőt, lemostam és gyönyörű, egységes sötétbarna lett a hajam. sötétebb, mint amit ígért, de nem bántam, mert nagyon tetszik az igazán sötét haj. gondoltam rá, h rögtön le is írom, h szerelmes lettem ebbe a festékbe, de arra gondoltam, majd inkább pár hét múlva.
szóval telt-múlt az idő, néhány hajmosásig még bőven eresztette a színét. hamar észrevettem azt is, h az őszhajszálak egy részét be sem fogta, másik része pedig nagyon hamar ledobta a festéket. csakúgy, mint a szőke hajvégem, bár ezen annyira nem lepődtem meg.
4 hét után ott tartok, h szinte semmi nem maradt a hajamban a festékből, legalábbis úgy látom. visszatért a vöröses középbarna, amit nem szeretek.
azt hiszem, fogok még neki adni egy esélyt, mert borzasztóan egyszerű használni és nagyon szép, amikor frissen festett a hajam, de előtte kicsit megszabadulok majd a nyár során némileg tönkrement és egyébként is világosított hajvégeimtől.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. április 25.

Én nem szeretem. Tényleg leszedi a sminket, úgy 90%-ig, de nekem rettenetesen csípi a szemem és ragacsos érzést és csillogást hagy maga után az arcbőrömön. Emellett az árával sem vagyok kibékülve, így egészen biztosan nem fogom újravenni.