Krisztiina

Regisztráció dátuma: 2014. január 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Catrice Glitterholic Ajakrúzs

Catrice Glitterholic Ajakrúzs
2020. január 7.

Kis kedvenc ez a rúzs! A 02-es Duzzle Drama árnyalatban vettem meg, nagyon szép piros árnyalat, arany csillámmal. Utóbbi meglepő módon nem sok, nem hivalkodó. Alkalmi megjelenéshez gyönyörű, de a bátrabbak nyugodtan hordhatják hétköznap is. Nekem legalábbis nagyon bevált a hétköznapokban, főleg így a téli hidegben kell ez a kis csillogás és melegség. A felvitele picit nehéz (ehhez száraznak érzem a rúzs kenhetőségét), de mivel primert használok a rúzsok alá, az megkönnyíti a felvitelt. A tartósságát primer nélkül nem tudom megítélni, azonban primerrel tartós (evés, ivás persze nem megy neki, de nem is várható el tőle). Viselése kifejezetten kényelmes, szépen kopik. Ilyenkor kezd el benne jobban érvényesülni a rúzsban lévő csillám, legalábbis ezt tapasztalom. Amit említettem, hogy száraz a rúzs, ez felvitel után egyáltalán nem érezhető, krémessé válik - gondolom az ajkak melegségének köszönhetően. Ár- érték arányban tökéletes. Mivel limitált széria, ezért erősen gondolkozom, hogy bezsebelek egy tartalékot belőle. :-) Ugyanis ilyen szerintem nem lesz még egy. ;-)

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick
2019. december 13.

Ragad, ragad, ragad és ragad! Elviselhetetlenül. Sose szárad meg. Hordhatatlan és végtelenül kényelmetlen. Még 50%-os akcióval is megbántam, hogy megvettem.

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm
2019. október 2.

Két árnyalatban vettem meg és két különböző tapasztalatom van. Egy jó és egy rossz.

Elsőnek a piros árnyalatot vettem meg és imádom. Minden rúzs, így a színezett ápoló előtt is előkészítem az ajkaimat. Hiába ápoló, de színezett, így nincs annál csúnyább látvány, mikor cserepes ajkakra kerül fel egy szín. Arról nem tudok írni, mint ápoló, hogy teljesít. Viszont a tartósságáról igen. Kis odafigyeléssel egész nap viselem és még este is ezt kenem fel, mikor táncórára megyek. Amiért nagy-nagy kedvenc, hogy szépen megfogja az ajkakat, ebből adódóan nem csúnya, mikor el kezd fakulni. Sőt. Ha "full tartósra" szeretném, akkor az első réteg után várok egy picit, majd felitatom papírzsepivel és még egy vékony réteget felkenek rá. Így indulok neki az estéimnek. Hibátlanul teljesít. Így ezt az árnyalatot meleg szívvel merem ajánlani.

A második, amit a pirossal történt tapasztalataim után vettem meg, az a cseresznyés árnyalat. Borzalmas, rettenetes. Béna, "áttetsző", vizes hatása van. Szerintem nem is kényelmes viselni és rettenetesen csúszik-mászik az ajkaimon, így egyszerűen randa, ahogy kopik. Ezért az árnyalatért nagyon nagy kár volt pénzt kiadni.

Ha előbbit kellene értékelnem az egy kerek csillagos ötös lenne, utóbbi pedig egy sovány csillagos egyes. Kár, hogy érdekel(ne) narancs árnyalatban is. De utóbbi rossz tapasztalatom végett nem szívesen bátorkodom vele.