Krisztiina

Regisztráció dátuma: 2014. január 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well
2020. augusztus 3.

Sajnos nincs jó tapasztalatom. Még sose próbáltam ilyen terméket. Amíg a lábamon volt a zokni, elolvastam az itteni véleményeket, egész jó benyomást tett rám a termék és kicsit okosodtam is, mi ajánlott használat után.
Nem tudom mi lehet(ett) a gond. Mivel háklis vagyok a lábak ápolatlanságára, így különös figyelmet fordítok a lábaimra. Szóval. Rettenetesen néznek most ki a lábaim, leginkább az ujjaim, ahol egyébként soha semmilyen problémàm nem szokott lenni. Nem hámlik, vagyis épp csak annyira, hogy azzal nem lehet mit kezdeni és csak szárazon látszódik, akkor viszont rettenetesen elhanyagolt látványt nyújt. Vártam türelmesen, de egy hét elteltével se múlt el, illetve kezdődött meg a hatás.
Többet biztosan nem teszem ki magamat egy ilyen élménynek. Maradok a jól bevált módszernél és csak reménykedni tudok, hogy rendbe tudom hozni, amit a zokni elrontott.

Nivea Hyaluron Cellular Filler Hidratáló Szérum

Nivea Hyaluron Cellular Filler Hidratáló Szérum
2020. június 19.

Egyébként is rajongója vagyok ezen termékcsaládnak (szérum gyöngy és a feltöltő nappali-éjszakai arckrém) de ez a szérum, ha lehet, még tökéletesebb. Nem zsíros, mintha egy hígabb zselét vinnék fel az arcomra, ezért az arcbőröm kifejezetten hálás a nyári melegben (fülledt időben). Pillanatok alatt felszívódik, mivel nappali használatra vettem, egy vékony sminket rádobva is lélegzik a bőröm, így a sminkem is sokkal szebben, tovább tart. Nagyon-nagyon szeretem benne, hogy ilyen könnyű viselet. És nem utolsó sorban, jót is tesz a bőrömmel. :-) Én online bukkantam rá - hála égnek - eddig még csak a rossmann üzletében láttam.

p2 High Impact Mascara Volumizing Collagen Waterproof

p2 High Impact Mascara Volumizing Collagen Waterproof
2020. június 11.

Borzalmas a keféje, így merő küzdelem volt az első (és egyben utolsó) használata. A pilláimmal nem csinált semmit, gyakorlatilag csak a tudat volt meg, hogy spirált használtam... Senkit nem biztatnék erre a termékre. Még akciós áron is teljes pénzkidobás volt.