Best of Beauty 2019

Krisztinaia

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cedralex Frissítő Lábápoló Krém

Cedralex Frissítő Lábápoló Krém
2018. szeptember 27.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, amit köszönök mindenkinek aki szerepet játszott a promócióban! :) Elnézést hogy megkéstem a véleménnyel, sajnos nem nagyon volt időm eddig tesztelgetni, a napokban kezdtem neki.

Nagyon jól és jókor jött, utóbbi időben problémás a térdem, és közvetlenül alatta a lábszáram. Sokat fáj és megterheltnek érzem.
A krém felfrissíti, életet lehel bele, kikapcsolja a nap végén, emellett hidratáltabbnak is érzem a bőröm a bekent területen (bár erre nem panaszkodom).
Megpihentebb utána a lábam, ami jó. Viszont kövezzetek meg, de tartok attól hogy egy átlagos lóbalzsam is hasonló hatást ér el, én kicsit a mentolra fogom a hatásukat (amit csakis szájápolási termékekben szeretek, egyébként utálom).

Egyelőre gyorsan összefoglalva: jó, de ennyi pénzért nem. :(
Bővebb véleményt egyelőre nem tudok írni, jövök majd frissítéssel. :)

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2018. május 23.
(!)

Update||

Igazából jó, jó.. most egy kicsit több ápolásra, főleg hidratálásra lenne szükségem, így reméltem hogy megment, de nem igazán.
Azt érzem hogy jobb az "állapotom" mint alapból lenne a termék nélkül.
Ennyi pénzért viszont nekem nem nyúlt eleget.
Most használom egy hónapja, reggeli és esti rutinnál mindig a megtisztított arcomra, majd rá a szokásos többi kence, hétvégén napközben is használom.
Ennél hosszabb távon nem tudom hogy tud-e észrevehetőbbet nyújtani, kíváncsian várom. Egyelőre nem győzött meg, viszont azt továbbra sem értem hogy hogy "puhulnak" meg ennyire az orrom melletti részek illetve a homlokom a mitesszereknél.

trnd projekt által kaptam tesztelésre a terméket.
A külseje nagyon megnyerő, letisztult.
Összességében valóban dobott egy kis extra erőt az arcápolási rutinomba.

Ami számomra inkább megemlítendő és nem teljesen értem, bár jól jött.. Nekem fellazítja a mitesszereimet. :D
Tudom hogy nem ez lenne a dolga, és ilyen hatásra nem is számítottam, viszont nagyon jókor jött. :)

Az ára picit borsos, bár lehet azért is sokallom mert eddig nem használtam hasonló célú terméket.
Alapvetően közepesen szükséges a rutinomba egy ilyen termékés teszi a dolgát. Az ára miatt viszont még átgondolom az üveg végéig, magamtól megvenném-e. :)

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2018. április 28.

Update|

Mire elfogyott a tubus, fokozatosan megutáltam. Nekem kicsit azért zsíros látszatot keltett, koszos hatást, elég furcsán összeállt.
Naaagyon sötét. :( Persze ez egyéni probléma.

Rohangálós alapozónak vettem meg, főleg a folyósabb állaga miatt, hogyha úgy adódna, csak az ujjaimmal gyorsan eldolgozom (semmi ecset, szivacs), és "szalonképes" is vagyok.
Mostanában a matt alapozókat használtam, így kicsit szokatlan. Ez kicsit fényesebb (dewy, nem zsíros!) végeredményt ad, mint például a MAYBELLINE SUPERSTAY 24H alapozó, de szerintem teljesen rendben van, főleg hogy kezdünk kicsit túlzásba esni a matt arcbőrrel.
Még tesztelgetem, de az ára miatt nagyon tetszik. Rossmannban sokszor van a márkára 25% kedvezmény, plusz időnként Glamour, Joy.. 1000-1500 forintért álom.
A legvilágosabb, 03 Light Sand Beige árnyalat van meg belőle, majdnem tökéletes. Viszont mivel lehetne még világosabb árnyalat is a felhozatalban, ezért -1 csillag.