krisztinareka

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Exotische Vanille Bodycreme

Balea Exotische Vanille Bodycreme
2019. október 12.

Egyszerűen nem tudok betelni az illatával! Mármint amivé a bőrömön válik. A tégelyben még sima - bár finom - vanília a felkenés után savanykás, tényleg a nevének megfelelő egzotikus csodává válik. Engem az indiai gyümölcsös lasszira (joghurtos ital) emlékeztet. Szerencsére az összetevők is szépek és a bőröm is szereti. Bár az ára miatt nagyvonalúan is lehetne kenni; mégis elég belőle kevés is, hogy hamar beszívódjon és ne maradjunk ragacsosak. Simán felveszi a versenyt drágább társaival, nálam most ő a kedvenc.

Medinatural Aktív C-Vitamin Szérum

Medinatural Aktív C-Vitamin Szérum
2019. október 9.

A szérum 5%-os C vitamin tartalmú, és ennek megfelelően viselkedik. A szaga karcos, engem füstölőre emlékeztet; szóval biztosak lehetünk abban, hogy benne van a cucc. A színe enyhén opálos, az állaga épphogy csak szérumnak nevezhető az én olvasatomban. De még mindig jobban kezelhető, mint a termékcsalád más tagja (pl a hyaluronos szérumuk annyira vízszerű, hogy nem is értem miért nem arcpermetként árulják). Arctisztítás után csak egy könnyű ásványvíz permetet tűr meg maga előtt, de így alkalmazva szépen teljesít. Utána jöhet a rutin többi lépése, akkor már nem okoz gondot. Könnyen beszerezhető, ami fontos és csillagot érő szempont. Valószínűleg újra veszem, de a hűség iránti vágyam még nem 100%-os.

Alverde Naturschön Reinigungsmilch

Alverde Naturschön Reinigungsmilch
2019. augusztus 18.

Update: sajnos kifutó termék. A neten kerestem meg a boltot, ahol még sikerült felvásárolni a kemény kettő darabból álló készletet. Itt tudtam meg, hogy meg lesz szüntetve a forgalmazása. Sajnálom, mert végül mégis használom ezt illetve az arckrémjét is csak felváltva más termékekkel. Amúgy az üvegcséből tényleg nehéz kinyerni az arctej végét, de én ezt elnézem neki. Remélem egy praktikusabb csomagolásban visszatér, mert nagyon kellemes könnyű textúrájú.
A nappali arckrémjével együtt próbáltam ki, de mivel az nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet ezt sem tartottam benn az arcápolási rutinomban. Ettől eltekintve szépen tisztít és egyúttal mintha hidratálna is, az illata kicsit túlzón citrusos de hamar elillan. Nekem nem csípi a szemem sem, pedig amúgy érzékeny vagyok az ilyesmire. Ha nem lenne a szokásom az éppen használt arckrém saját márkás tisztítóját használni (tej, tonik stb.), akkor állandó vendég lenne a polcomon. Oh, és a csomagolást pedig imádom, a gyógyszertári barna üveg a gyengém. :D

4 ÖSSZETEVŐ

Terminalia Bellirica (Beleric) EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen