krisztinareka

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Essie Good As New Alaplakk

Essie Good As New Alaplakk
2024. április 15.

Már másnap elkezdi ledobni magát és a felette levő réteget, két naposan pedig vállalhatatlanul elhanyagolt állapotot produkál. Már ez önmagában elegendő a használhatatlannak minősítéshez. Hiába a ceramidos tápláló hype, ha két naponta lehet lakklemosózni és újra manikűrözni. Ettől eltekintve csíkoz is de legalább extrém gyorsan szárad.

Hada Labo Tokyo Smoothing Anti-Fatigue Eye Cream

Hada Labo Tokyo Smoothing Anti-Fatigue Eye Cream
2024. április 5.

Új szokásként megjelenő hajnali kelés nyomainak eltüntetését célzandó nagyon ráálltam a szemkörnyékápolókra. Mondjuk szerencsére ezzel egy időben a rutin többi elemét tekintve beérem az egy-egy állandósult résztvevővel és nem kell azon tűnődni a korai órákban, hogy most melyik legyen a soros. A márka egyik arckrémével már volt jó tapasztalatom, így gondoltam nézzük meg ez a termékük mit tud. Plusz az ureára is számítottam, mint jól szereplő alkotójára az INCInek. A napi rutin második menetében, valamikor fél8-kor vetem be a fényvédő előtt és ilyenkor már csak ezek vannak hátra, mivel a többi megelőző cuccot már az első alkalommal felpakolom (és akkor most nem írom ide, hogy az hány óra, plusz bevallom, hogy akkor meg már megy fel a benton fermentált szemese is). Nos hatását tekintve nagyjából mindent is csinál, amit nem kellene. Táskásít, lilásít és ami a legkellemetlenebb fehér darabkákban potyog le, mint mikor hámlik a bőr egy alapos napégés után. Irritációt viszont nem tapasztaltam. Nem veszem újra és valószínűleg ezt a tubust sem használom el; mivel önmagában próbálva is hasonlóan szerepelt, nem csak már sokadik termékként használva.

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado
2023. november 7.

Zseniális! A nyakamra.
Bár pályafutását a rutinban természetesen a szem alatti területen kezdte, ahol az első néhány alkalom után el is érte a woww hatást; de aztán mégis rá kellett jönnöm, hogy a már bevált koreai szem alá valók jobban teljesítenek. Egy ideig a polcon pihent, aztán valahogy eszembe jutott a nyakamon kipróbálni és lőn csoda, egy használattal tónusba vágta (ráncok szerencsére nincsenek, mert más dolgokkal eddig is kenegettem) és összességében sokkal szebb tőle az adott terület, mint a többi cucctól. Így használva ugyan gyorsabban fogy és nem gazdaságos, de ilyenkor csak rágondolok mondjuk a Loccitane árazására és kisebb hatásfokára (plusz extrém parfümözöttségére).

4 ÖSSZETEVŐ