krisztinareka

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Occitane Reine Blanche Ragyogást Fokozó Arcápoló

L'Occitane Reine Blanche Ragyogást Fokozó Arcápoló
2022. április 19.

Már régóta nézegettem a távol-keleti webshopokban a reine blanche család termékeit; sőt anno képes voltam még az ügyfélszolgálatnak is írni, hogy ugyan miért nem elérhető nálunk pl a fényvédős variáció (azóta már az is van). Tavaly már épp rászántam magam, hogy külföldön beszerezzem, amikor végre itthon is elérhetővé vált ez a lotion vagy nevezzük inkább toniknak. Az illata a szokásos loccitanos virágos, parfümi erősségben. Sajnos összeveszett minden más termékemmel, legalábbis első gondolatom ez volt … de aztán önmagában is kipróbáltam és meglepetésemre ugyanazt a hatást kaptam, úgy beizzadt alá az arcom, mintha sok rétegben és nehéz krémeket is használva szépítkeztem volna. Ezt még párszor eljátszottuk, de aztán elég hamar az elfekvőben találta magát. Igazán sajnáltam és elég nagy csalódás is volt.

Revolution Pro New Neutral Hidratáló Matt Rúzs

Revolution Pro New Neutral Hidratáló Matt Rúzs
2022. január 14.

Két árnyalatban vásároltam meg: cashmere és undress. A kezemen kipróbálva szép árnyalat mind a kettő, de a számra kenve egyforma-meghatározhatatlan-színű-sápasztó valamivé válnak. Konkrétan eltűnik a szám az arcomról, ha ezt használom. Használhatatlanok.

Balea Med Szappan

Balea Med Szappan
2021. december 4.

Az idei év nagy meglepetése és dobogós befutó az ‘új termék a fürdőszobában’ kategóriában. Már elég régóta szerettem volna átszokni a szappanokra zuhanyzáskor, ki is próbáltam jó néhányat a legkülönbözőbb árkategóriában, viszont korábban még egyiknek sem sikerült tartósan kiszorítania a tusfürdőket. De végre eljött ez a pillanat is :). Konjac szivaccsal használom, így megfelelő habot képez, a bőrömet nem szárítja és van hogy testápolózni sem kell utána. Extrém lassan fogy, nem emlékszem mikor kezdtem meg a mostanit de fél éve biztosan és még van belőle egy pici darabka. Csillagos ötös, jó szívvel ajánlom!

4 ÖSSZETEVŐ

Terminalia Bellirica (Beleric) EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen