krisztinareka

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Pearl & Beauty Golyós Dezodor

Nivea Pearl & Beauty Golyós Dezodor
2021. április 18.

Ezt a dezodort csak sportoláshoz használom, mivel amúgy kerülöm az alumínium tartalmúakat. Tökéletesen bevált, nem csíp nem irritál és 100%-osan véd a kellemetlen szagoktól. Néhány pillanatot valóban kell várni az öltözködéssel, de ha ügyesen állítjuk össze a fürdés utáni készülődési sorrendet akkor ez fel sem tűnik. Már várom, hogy újra használhassam, mert ugye a karantén miatt most csak itthon lehet edzeni és így mellőzve van szegényke.

Adrienne Feller Rose De Luxe Hyaluron Szérum

Adrienne Feller Rose De Luxe Hyaluron Szérum
2021. április 10.
(!)

Már egy ideje szemezgettem Adrienne Feller termékeivel, de kipróbálásuktól visszatartott a más, természetes összetevőkön alapuló kozmetikumok használata során szerzett negatív tapasztalat. Azt tudom hogy a bőröm szereti a rózsás dolgokat, de mostanában sajnos csak olyanokba futottam bele amik mégsem tettek jót neki. A másik két főbb hatóanyag közül a koffein számomra inkább semleges, a hyaluron pedig megosztó. Ez utóbbit már évekkel ezelőtt felfedeztem magamnak, használtam is nagy bőszen de mára már odáig jutottam, hogy inkább kerülöm az általa okozott enyhe irritáció miatt. Ilyen adottságok mellett jelentkeztem a KM tesztelős játékára és nagy örömömre sikerült is kisorsolódnom. :)
Mint előttem már sokan írták a csomagolás minőségi és hozza a luxus érzetet, a kiszerelés pipettás és meglepően jól működik ahhoz képest, hogy egy nagyon sűrű gél állagú termékről van szó. Ahogy csökken az üvegcsében a mennyiség, úgy szépen süllyed is le az aljára és nem tapad meg a falon, így nem vész kárba egy csepp sem. Az illata igazi őszinte rózsás virágos-zöld “most jöttem a kertből” hangulat, nincs benne semmi cukros-édeskés vonás, nekem tetszik. Az első véleményezőket olvasva már rákészültem, hogy nem lesz egyszerű dolgozni vele “be kell ütögetni, tapogatni/nem dörzsölni/megköt ha csak simán viszik fel” de én ilyet egyáltalán nem tapasztaltam. A bőröm gond nélkül szívta be, akár simán a szárazra törölt megtisztított arcra, akár a benedvesítettre vittem fel. Nem veszett össze a rutin többi tagjával sem. Jelenleg kicsit több mint egy hónapja használom, az első héten minden este, utána már csak heti két alkalommal. Ennek a hyaluron az oka, mivel az egyhetes folyamatos használat után jelentkezett a bőrpír, sajnos tényleg besokallt már az arcbőröm az évek során. Ellenben ez néhány nap kihagyással meg is szűnt és a heti két alkalmas használat nem is váltotta ki. Így persze nem is fogy olyan gyorsan mint az előttem szólóknak. Pozitív eredmény az azonnal másnap reggel jelentkező sima érzet, hozza azt a színvonalat amit más szérumom. Tehát még így is megszerettem. Persze ha a hyaluron helyett mondjuk inkább ascorbyl glucosid lenne benne, akkor talán még ki is tudná ütni a nyeregből a jelenlegi első helyezettemet amiben az van.
A csomagban nálam is lapult három termékminta a könnyedebb rózsás arckrémből, melyeket sajnos nem tudtam elhasználni, mivel ilyen esetben (van sima meg extra tápláló verzió) nekem mindig a kiadósabb válik be a kevésbé dús valahogy szárít. Persze látatlanban nem tudható kinek mi lesz a jó, viszont jó lett volna ha az egyik minta inkább az ide tartozó arcolaj.
Összességében engem meggyőzött és jó szívvel tudom ajánlani.

Balea Haarmilch Winter Protect

Balea Haarmilch Winter Protect
2021. február 25.

Minden egyes szavával egyet értek Palma215-nek. Pont úgy használom ahogy ő és szintén nagyon sajnálom szezonális voltát. Tényleg érdemes akár betárazni is belőle, ha valaki még le tud csapni néhány példányra igazán jól fog járni vele. Magabiztos 5*.

4 ÖSSZETEVŐ

Terminalia Bellirica (Beleric) EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen