krisztinareka

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Rózsa-Kókusz Habfürdő

Balea Rózsa-Kókusz Habfürdő
2020. június 8.

Jöttem megvédeni a kedvenc habfürdőmet. Mostanában rá vagyok kattanva a rózsaszín kozmetikai termékekre, így került a kosárba ez a tetszetős külsejű habfürdő. Számomra nagyon praktikus a kupakja, mert csak vékony sugárban lehet kinyomni belőle a cuccot ami megakadályoz abban, hogy szokásom szerint túl sokat tegyek a vízbe. Egyértelmű rózsa illata van, tulajdonképpen az én orromnak ez áll eddig a legközelebb a virág illatához az összes eddig próbált rózsás termék közül. Ez persze igazán egyéni, mivel egy illat nem csak a különböző emberek bőrén más és más de a szaglás is eltérhet. Szóval 100% rózsa illat plusz egyáltalán nem szárítja ki a bőröm, pedig szeretek sokáig ücsörögni a habok között. Amiből sokat és sokáig kitartót csinál, már normális mennyiséget használva is. Ritkán veszek egymás után ugyanabból a habfürdőből, de ennek már be van készítve a második flakonja. Mindenkinek jó szívvel ajánlom, legalább egy próba erejéig.

Sebamed Spezial Nachtcreme Q10

Sebamed Spezial Nachtcreme Q10
2020. május 8.

Vessetek rám követ de én ezt bizony a comb-has-felkar kombóra kentem (sajnos az arcom nem viseli el a q10-et, bár ezzel a krémmel is tettem egy próbát). A mandula-shea-repce hármasát egyszerűen imádja a bőröm, ezért nem tudtam a boltban hagyni a q10 tartalom ellenére sem. És milyen jól tettem, súlyvesztéskor kötelező darab! Nálam már egy(!) bekenés után szép eredményt adott, biztos hogy fogok még venni belőle ilyen célra. Sajnos ilyen használat mellett nagyon drágának mondható, de sokkal jobb most rákölteni ezt az összeget, mintsem később mikor már megvan a baj mindenhez kapkodni eredmény nélkül. Persze ez lehet akkor is használ. Most megpróbálom más márka testápolónak árult q10 tartalmú és ezért olcsóbb termékét, de kúraszerűen benne marad ez is a rutinomban.
Annyira örültem a hatásának, hogy elfelejtettem leírni: egy testes és kis munkával bedolgozható krémről van szó. Először fehér réteget hagy, de ez nem is baj mert legalább látjuk, hogy hova tettünk már. Masszírozva teljesen és azért hamar beszívódik, nekem semmi ragacsosság nem marad utána csak púderes-bársonyos érzet.

L’Occitane Tündöklő Ragyogás Arcradír

L’Occitane Tündöklő Ragyogás Arcradír
2020. április 2.

Valóban jogos az 5*. Ugyan én töltöttem fel ide de a vásárlással mindenképp szerettem volna megvárni legalább egy véleményezőt, mivel ennek a gyümölcsös kollekciónak már volt olyan darabja amivel befürödtem. Köszi voti75 a tömör és lényegre törő jellemzést :).
Már jó néhány hónapja megvan és teljes az elégedettség. A beharangozott zselés dzsemszerű állag stimmel, használat közben az én bőröm szépen be is issza belőle azt amire szüksége van, szóval itt nem áll fenn az az eset amikor például egy krémesebb radír csak csúszkál az arcon de érezhetően semmi nem megy be. Tudom egy arcradírnál nem is ez a cél de sokat azért úgy reklámoznak, hogy menet közben ápol is. Nos itt ez is megtörténik. Az érzékeny arcbőrömet nem irritálja, NEM karcolja, egyáltalán kellemes az egész procedúra. Voti75-höz hasonlóan én is csak ajánlani tudom, igazán jól sikerült ez a termék.

4 ÖSSZETEVŐ

Terminalia Bellirica (Beleric) EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen