krisztis

Regisztráció dátuma: 2017. november 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Vagheggi Delay Infinity Szem és Száj Környéki Ránctalanító

Vagheggi Delay Infinity Szem és Száj Környéki Ránctalanító
2020. szeptember 23.

szia anitazs! (előttem véleményező) Ez a krém 2 részből áll, ha letekered, akkor szemránckrém, a kupakjában pedig található egy ajakápoló, tehát a két krémnek nincs köze egymáshoz (nincs lyuk a kupakban). Egyébként én legtöbbször úgy használom, hogy lecsavarom a kupakrészt, és a szemkrémet kenem az ajkamra is, szépen hidratált lesz tőle, de főleg éjszakára, nappalra könnyebb a golyóst használni. Nekem egyelőre picit furcsa, mert eddig testesebb állagú krémet használtam a szemem köré, ezen érződik hogy vízbázisú, ami nem rossz egyébként. még barátkozunk. Az összetevők miatt kap egyelőre kevesebb pontot.

UPDATE: felhozom egy csillaggal, 4-re, mert megkedveltem az állaga és hidratáló hatása miatt! Más krémekhez képest ez jobban bevált nekem.

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2020. szeptember 14.

Nem rossz krém, de én inkább száraz bőrre ajánlom! Nekem a kombinált bőröm zsírosabb lett tőle. Pedig egyébként jó kis állaga van, különösebb bőrproblémát nem okozott (pár hónap használat után sem). De elajándékoztam barátnőmnek akinek száraz az arcbőre, ő nagyon szerette.

Jessup 25 Pcs Brush Set

Jessup 25 Pcs Brush Set
2020. július 29.

Legjobb minőségű ecseteim, pedig van többféle márkás, drágább ecsetem is (MAC, Zoeva, RT, BőszEcset) Ennek ellenére rendszeresen inkább a Jessupokhoz nyúlok. Többszöri tisztítás után is nagyon puhák - évek óta használom őket. Az áruk pedig verhetetlen!