Krisztocska

2060 pont

Regisztráció dátuma: 2012. május 7.
Bőrprobléma: -

2060 pont

Regisztráció dátuma: 2012. május 7.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Tom Ford Velvet Orchid

Tom Ford Velvet Orchid
2021. április 21.

Csodálatos, gazdag, fényűző illat. Változékony, legjobban a leszáradásban lévő szantált szeretem, vagyis szeretném. Sajnos addig - értékelhető módon - szinte el sem jut, mert tartóssága egy könnyű lepkepukival egyenlő. Bánatomra a szilázsa is. Ebben az árfekvésben többet várok. Sokkal többet. Ha tartós lenne, 25 csillagot is szívesen adnék neki.

Hermès Twilly D'hermès EDP

Hermès Twilly D'hermès EDP
2021. március 19.

Megjelenésekor egy reptéren találkoztam vele és nagyon tetszett, majd tavaly beszereztem végre egy üveggel, mivel alapból is imádom a Hermeseket. Szóval megjött, fújtam és ...... hogy ezen mi tetszett?! Csalódott voltam. Megpróbáltam eladni, de nem sikerült. Végül az idén télen - mivel semmi nem kellett a kollekciómból - egyik reggel munkába jövet minden mindegy alapon magamra fújtam és azóta bizony oda meg vissza vagyok érte. A gyömbér csodaszépen muzsikál, a szappanillat meg alapból is a gyengém. Szóval igen, kellhet a többszöri próbálkozás. :D Azt nem értem, hogy miért fiatal lányokhoz kötik, mert szerintem pont hogy nem nekik való. Én sem ezt fújtam volna magamra fiatal koromban.

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2021. március 12.

Hát.... egy parfümériában szagoltam először levegőbe és papírra fújva. Elvarázsolt, mert egy könnyed, áttetsző, édeskés illat volt. Gyorsan vettem is egy fél üvegest valakitől.
Ahogy megkaptam, a csuklómra permeteztem, és dobtam egy hátast. Rajtam egy "szőrös", savanyú licsi szag. Sehol a könnyedség, sehol az édesség, de a levegőben sem érzem. Nehéz és szőrös. Néha kikandikál a cédrus és kb ennyi. Az összes illatjegyet szeretem, de egyiket sem érzem és nem is áll össze. Olyan dezodoros izzadt hónaljszag.Mindjárt sírva fakadok. 😥