kritta

Anya sminkben
Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Anya sminkben
Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Magister Products Happy Baby Babaolaj

Magister Products Happy Baby Babaolaj
2017. november 16.

Először is a gyönyörű napsárga szín ragadja meg az ember szemét, ami így novemberben azért elég vidám dolog. Olyan érzetet nyújt, mintha egy napraforgómező belekerült volna egy üvegbe.
Tetszett, hogy teljes értékű termék, azaz 100 ml-es kiszerelés, pumpás, ezért könnyen kezelhető a flakon. Az első 1-2 nyomás volt kicsit nehezebb, utána már zökkenőmentesen ment az adagolás.
Az illata teljesen semleges, nagyon enyhén érezni a mandula aromáját. Szerintem ez egy csecsemőknek, kisbabáknak szánt terméknél nagyon fontos. Személy szerint nem szeretem, amikor a kicsi mindenféle illatorgiában úszik, akár egy esti fürdő után, ezért mindig keresem a természetes termékeket a babaápolás során (is).
A kicsi lábakkal kezdtük a termék tesztelését. A csomag kibontása után jöhetett is a masszázs, ami nagyon kellemes élmény volt, Zselyke is jól érezte magát közben. Selymes érzetet hagyott a bőrön és szerencsére se nem ragadt, se nem vált zsírossá a bőr, viszonylag hamar be is szívódott, tehát még a zokni sem lett foltos, vagy nedves, miután ráhúztam a lábára. A két kis lábra egyébként 1 fújásnyi termék is elegendőnek bizonyult, tehát, ha ezt vesszük alapul, akkor elmondhatjuk, hogy gazdaságos és sokáig elegendő lesz. Úgy gondolom, hogy heti 1-2 alkalommal fog előkerülni nálunk.
Az én kezem is puha lett a használat után, ami szintén egy remek felhasználási lehetősége, akár kézpuhítóként is jól funkcionál, főleg a téli hidegben.
Fontos, hogy a pici lábakat nem masszírozzuk, inkább csak simogatjuk!
A termék illatanyag és tartósítószer mentes, ami a babám érzékeny bőre miatt szintén plusz pont a terméknek.
Nagy örömmel olvastam a termék oldalán, hogy koszmó eltávolítására is használható! Hurrá!!!! Eddig mindig babaolajat használtam erre a célra, de úgy érzem ez a termék kevésbé zsíros hatású, így ki fogom próbálni
Viszont! A fürdővizembe tettem a termékből és elég selymes lett utána a bőröm, sőt még a videó miatt készült sminkemet is sikerült vele eltávolítani, kivéve az avon szemceruzájának nyomait, mert azt nincs olyan termék, ami levinné, vagy én nem találtam még ilyet. Tehát még mi, szülők is tudjuk használni a terméket, főleg mivel ahogy említettem elég gazdaságos, így érdemes a babán történő használaton kívül is keresni alternatívákat.
A leírásban továbbá szerepel, hogy erősíti a szempillákat, gyantázás után is nyugtatja/táplálja a bőrt, ápolhatjuk a körömágyunkat, illetve felnőttek is használhatják masszázsolajként. Szerintem még ki fogom kísérletezni, hogy mire jó ez az olaj, mert biztos vagyok benne, hogy szinte a képzelet szabhat határt, már, ami a szépségápolásban tett szolgálatát jelenti.

Lush Snow Fairy Jelly Bomb Zselébomba

Lush Snow Fairy Jelly Bomb Zselébomba
2017. október 27.

Kicsit Csinglingnek érezhettem magam egy rövid időre. Ahogy beledobtam a vízbe, valami fantasztikus tutti-frutti, békebeli fagylalt illata áradt szét.
A kipezsgése pedig ennek a golyónak volt a leglátványosabb, ahogy a fehér és a rózsaszín rész csíkokban húzódott végig a víz tetején.
A pezsgés is elég sokáig tartott, így tényleg élvezetes fürdőzési élményt ígér és ez a fürdőbomba valóban remek ajándék lehet karácsonyra, remekül fog passzolni az ünnep témaköréhez.
Emellett még bőrpuhító zselét is tartalmaz. A tapasztalatom az, hogy selymesebb lett a bőröm a használat után, bár a hatás nem hosszan tartó, de az illat kárpótolt érte, mert az itt is sokáig velem maradt.

Lush Lord Of Misrule Fürdőgolyó

Lush Lord Of Misrule Fürdőgolyó
2017. október 27.

Ahogy bedobtam a fürdőbombát a vízbe, kis pattogó hangok kíséretében elkezdett feloldódni. Először a zöld minden színében pompázott, majd ehhez keveredett a rózsaszín színvilág és ebből pedig egy egészen érdekes mély bordó szín állt össze. A pattogóhang pedig a pattogós cukortól származott. Mekkora ötlet fürdőzéshez szánt termék készítéséhez pattogós cukorkát bevonni!
Az illata kevésbé volt intenzív, mint az első Cheer up Buttercupnak, de mindenképpen természetes, fűszeres hatást keltett és a bőrön egészen sokáig diszkréten érezhető is maradt.
A leírás szerint egy csintalan fürdőbombával van dolgunk, ami a pattogós cukorka miatt kimondott hangsúlyossá vált.
A földes illatot a pacsuli és a feketeborolaj szolgáltatta.
A terméket a bolondok ünnepe ihlette, ami pogány gyökerekkel rendelkezik és nagyon jól szimbolizálja mindezt ez a fürdőbomba. Ezt a bombát is kizárólag természetes összetevők alkotják, melyek, mint anya számomra még fontosabbak. Kisebbik gyermekemen többször tapasztaltam allergiás reakciót, ha én magam egy-egy új terméket használtam, mint például tusoláshoz, vagy hidratáláshoz.
A fürdőbomba azonban semmiféle reakciót nem váltottak ki nála, így bátran merem használni őket ezután is.