krizsaneniko

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Make Up Factory Olajmentes Alapozó

Make Up Factory Olajmentes Alapozó
2019. február 4.

Kombinált arcbőröm van, és nemrég vettem ezt az alapozót, de valahogy nem működik. Elcsúszkál, pedig real techniques ecsettel viszem fel. Azt figyeltem meg, hogy nem boldogul ezzel az ecsetel, és csak az ecseten marad az alapozó. Megpróbáltam simán kézzel felvinni, majd az ecsettel egyengetni, úgy jobb lett az összhatás, de nem vagyok boldog. Legvilágosabb árnyalat van meg belőle.. lehet hamarosan felteszem eladásra, de még próbálkozom vele. Esetleg sminkszivacs? Ötletek?

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Olajmentes Hidratáló Krém

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Olajmentes Hidratáló Krém
2018. május 14.

Olyan krémet kerestem, amit alapozó alá tudok használni nappalra.
A bőröm kombinált, így T zónában nagyon zsíros, máshol pedig száraz foltok mindenütt. Egy tubussal használtam el ebből. Az alapozó ugyan szebben mutatott az arcomon, amikor ezt a krémet használtam, de én nem vettem észre különösebb mattító, hidratáló hatást hosszabb távon. Persze a száraz foltok arra az egy két órára eltűntek, amikor felkentem a krémet, de utána ugyan úgy előjött úgyhogy nálam csak ideiglenes hatást ért el. Napközben, estefele is párszor újrakrémeztem az arcom, akkor úgy jó volt, ezért kap 3 csillagot. Hamar kifogyott sajnos, így annyira nem gazdaságos szerintem.

Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil

Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil
2017. június 27.

Mintám van belőle. Az arcom szó szerint megfullad alatta. Másnap 4 gyönyörű pattanásom lett. Mást nem használtam előző nap, így neki tudom be. Az állaga sem tetszett nagyon. :/