krmmn

Regisztráció dátuma: 2015. november 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2017. december 20.

Bourjois szemöldökformázójáról tértem át erre, és a legjobb döntés volt, biztos, hogy újraveszem. Sötétszőke hajamhoz a szemöldököm annyira világos, hogy szinte nem is látszik, én a 03-as árnyalatot használom, ez szép világosbarna. Első héten azt hittem hogy kidobott pénz volt, mint ha nem is színezte volna a szemöldököm, de kitartóan használtam és mint ha most sűrűsödött volna egy picit, de egyszerre csodaszép szemöldököt varázsolt és azóta is tökéletes. Nagyon egyszerű felvinni és egész nap szép marad. Mindenképpen adjon neki még egy esélyt aki azt mondta, hogy nem csinál semmit a termék. :)

Oriflame Golden Edition Kézkrém

Oriflame Golden Edition Kézkrém
2017. július 7.

IMÁDOM!
Már nem tudom, hányszor vásároltam újra, mióta ezt kipróbáltam, mást nem használok. 200 Ft-ért szoktam venni, és egy hónapig elég úgy, hogy minden nap többször is használom. (nem azért mert nem hidratál eléggé, csak az illata miatt úgy érzem, muszáj bekennem a kezem :)) Nekem télen is elég volt, pedig nagyon száraz szokott lenni a kezem. Régebben 1000+ Ft-os kézkrémet használtam, de ez simán veri azt is.
Az illata..... hmmm csupa nagybetűkkel ILLAT. 5 csillag, ha lehetne 10-et adni, 10 lenne! :)

Avon Naturals Kókusz és Csillaggyümölcs Testpermet

Avon Naturals Kókusz és Csillaggyümölcs Testpermet
2016. július 3.

Nagyon jó illata van, nyárra tökéletes. Tartósságról itt nem lehet beszélni, mert tényleg fél óra. :) Viszont én ettől nem is várok többet. Ekkora mennyiségnél bőven fújhatok belőle egész nap, ebben a melegben úgyis jól jön a frissítés. Akinek nem feltétel az órákig tartó illatfelhő, annak ajánlom :)