Kromatophora

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Herbamedicus Ördögkarom Balzsam

Herbamedicus Ördögkarom Balzsam
2020. február 15.

Elég nagyot estem, ahol a térdeim is sikeresen kaptak. Látható nyoma már rég nincs, de nyomásra továbbra is érzékeny maradt, sem térdelni nem tudtam.Kentem rozmaringos, fekete nadálytöves krémekkel meg mester balzsammal, szedtem glükozamint de nem múlt, inkább csak nagyon gyengén enyhült a nyomásra való érzékenység. Aztán majdnem másfél hónapnyi kínlódást követően kezdtem használni ezt a gélt, és 3 nap alatt szinte teljesen megszűnt a panaszom. Szkeptikus vagyok mert nem sok olyan van az összetevők között ami gyógyhatású, de mégis messzemenően hasznosabb és hatékonyabb volt a többi gyógyhatású készítményemnél. Rettenetes mű, alkoholos szaga van, de pillanatok alatt felszívódik, nem ragad.

Adrienne Vittadini Av Glamour EDP

Adrienne Vittadini Av Glamour EDP
2019. október 12.

Nagyközönség előtt nem annyira ismert, sem nem népszerű az Adrienne Vittadini divatház. Pedig érdemes kicsit oda figyelni rá. A művészasszony magyar származású, emiatt már egy fokkal izgalmasabb a dolog.A másik, az ez a parfüm, a Glamour. Ez is egy olyan 3 jegyes kompozíció mint az Alien, persze teljesen más. A csomagolás egyszerű, a fukszia betűk virítanak a hófehér kartonon. AV. Semmi csicsa, ez így is pöpec. A flakon kupakja minőségileg a gagyiba hajló, de annyira nem is érdekel a dolog. A formavilág ezzel a vízkoptatta kavics kinézettel nagyon kedves, nem túlzó. A cucc az üvegben végre víztiszta, és igen ezért dícséret jár, hogy nem pink, nem sárga, hupikék, vagy lila lötty amit félve szórsz magadra, hogy: na ez már megint plecsnit fog hagyni a ruhán....
Az illat pedig egyszerű de nagyszerű. Friss, kellemesen virágos, kicsit fűszeres vilàga van -mondjuk a szantált nem vettem észre, pedig írják- inkább zöld illat. Bár narancsot nem írnak sehol, mégis első szippantásnál azt lehet érezni. Abszolút viselhető hétköznap, nem tolakodó. Diszkéten el van, halovány bárányfelhő, elkísér 4-5 órán keresztül. Kényelmes mint a kis rózsaszínű bolyhos papucsod (tudod az a flitteres, plüss figurás). Biztonság érzetet kelt, és nem is kell félni tőle, mindenki imádni fogja körülötted, erre senki sem fintorog. Kitűnni nem lehet vele, hiába Glamour-nak nevezték el.

Luciano Soprani Luciano Soprani EDT

Luciano Soprani Luciano Soprani EDT
2019. október 10.

Szeretem a parfümöket. Nem a legjobb ötlet piedesztálra emelni őket, mert hát kinek ez, kinek az tetszik. Mégis valahogy mindig ebbe a csapdába esek. . Egyre többször szerzek be 80-as, 90-es évek beli illatokat, és meg kell mondanom, nem feltétlenül csalódok. Szóval van ez a Soprani. Teljesen véletlenül botlottam bele. A csomagolás egyszerű, de izléses. Fehér doboz apró fekete sormintával és felirattal. Az üveg visszafogott, áttetsző, a kupak ezüstös és minőségi. Nincs túlbeszélve a dizájn de pont ettől is sikkes. A parfüm maga galád kis dög mert az első fújáskor "aztamocskos mieza locsoló kölni" illatot érzel, de aztán...virágfelhő és balzsam lesz szantállal megrakva, lépes mézen ücsörögve. Aldehides, feminin, felnőtt női illat amiben az a komoly szantál folyton jelen van. Az elmaradhatatlan 80-as évek moha jegye hangyaf@$znyit jelen van, talán lehetne kérgesebb de ettől függetlenül is már jó az egész. Az ereje mesés, a tartóssága mérvadó. Biztos, hogy más lebüdösözi mert nem egy mostani gyümölcs-virág kosár, meg is értem, hiszen divatjamúlt már szegénykém. A Dallas Samantha karakterét mint üzlettasszonyt láttad a sorozatban? Különleges ékszerek, elegancia, magabiztosság, hatalmas iroda, jólmenő vállalkozás a 80-as évek végén. Pont ehhez tudom kapcsolni.