Krtek1

Regisztráció dátuma: 2019. március 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. március 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo
2020. február 2.

Nekem csak azért kettősek az érzéseim, mert ha ilyen hatékony egy dezodor, lehet napi kétszeri használat mellett iszonyatosan eltömítené a pórusaimat. Valóban nagyon jó kis dezodor

Nivea Energy Fresh Deo Spray

Nivea Energy Fresh Deo Spray
2020. február 2.

Szerintem ennél finomabb illatú dezodort nem hordott hátán a föld. Egyszer anyukámmal vettük egy kisboltban az elsőt és emlékeztem, hogy szerettem. Aztán sokáig nem is láttam és mostanában vettem újra. Szerintem soha nem fogok másfajtát venni, nagyon kevés termékkel van ez, de minden reggel és este örülök az illatot érezve. Emellett igen hatékonynak is bizonyult. Én 1.20 euróért szoktam venni, így meg is lepődtem, milyen drága Magyarországon.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2020. február 2.

Nekem az ára kicsit húzós volt, de mivel nagyon keveset használok, remélem, sokáig kitart. Nem kerestem alapozó erősségű fedést, csak egy kis minimálisat, hogy egységesítve legyenek az arcom színei. A bb krémek túl olajosnak bizonyultak, ezért döntöttem úgy, hogy ideje kipróbálni egy cc krémet is. Tudom, hogy az illat alapvetően nem jó egy kozmetikumban, de szerintem nagyon finom illata van, nagyon könnyű állaga van, ami pillanatok alatt egybeolvad az arcommal és egyfajta filter hatása van rajtam. Nagyon meg vagyok elégedve vele, lehet ha látok akciósan, betárazok, de ilyen minőséget teljes áron is újravennék.