Krystal

Regisztráció dátuma: 2014. március 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. március 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Beautyblender

Beautyblender
2020. szeptember 9.

Update: Évek óta ezt a blendert használom és nagyon szerettem. Tavaly a feketét (Pro) vettem meg. Azt nem nagyon szeretem. Más az anyaga, nem olyan soft. Múlt héten újra rendeltem a Classic Pinket és nagy csalódás ért. Változtattak az anyagán és a formája sem olyan kis hegyes, mint a régi volt. (egymás mellé tettem) Majdnem olyan lett, mint a fekete. Ami még nagyon zavar, hogy sok színt enged több mosás után is. Még egyszer sem mertem használni, többször kimostam, de még most is sok festéket enged. A gumikesztyűt annyira megfogta, hogy nem lehet róla lemosni. :O A régi is kicsit engedett és használat során halványodott a színe, de nem ilyen mértékben. Az ára persze egyre több (8000 Ft). Már nem érdemel 5 csillagot.

Azóta elkezdtem használni, még most is enged. Nagyon zavar ez az új anyag. Kézzel nyomkodva puhának tűnik,de használat közben nem elég rugalmas, merev. Szó szerint kényelmetlen a használata. Nem értem. Ismert helyről vettem, de felmerült bennem, hogy hamisítvány. Utánanéztem és külső és új doboza alapján is eredetinek látszik. Más, aki régóta ismeri a B.Blendert nem tapasztalt ilyet?

2016. december 6
Sminkeléshez és krémezéshez is tökéletes. Imádom.
Közelébe sem jöhetnek az utánzat blenderek. Ami negatívum, az az ára, mivel egy idő után ezt is cserélni kell.

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2019. március 26.

Az aranyszínűt vettem meg a sok pozitív vélemény miatt. Kb, ha 50-szer áthúzom, akkor valamennyire látható lesz. Dramatic Volume? :@ Az, drámai... csak nem jó értelemben. Idegesítő mennyire nehezen látszik meg. Nagyon sűrű az állaga, mintha be lenne száradva. Kézfejen megnézve egyáltalán nem fog. Gyanakodtam, hogy én vettem beszáradt terméket, de megnéztem több üzletben és mindenhol ilyen volt. Szóval nem tudom milyen lehet másoknak, de ez így kuka.

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál
2019. január 28.

Az normális ennél a spirálnál, hogy bontatlan új állapotban olyannak tűnik, mintha üres lenne? A kefére is elég kevés anyagot visz fel. Nem az a megszokott híg, krémes állag. 100x kell a pillákat átfesteni, hogy látszódjon valami. Ebben tényleg ilyen kevés van alapból, vagy én fogtam ki hibás terméket? Neten (Notino) rendeltem. Eddig onnan mindig friss termékeket kaptam.