Krystal

Regisztráció dátuma: 2014. március 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. március 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2019. március 26.

Az aranyszínűt vettem meg a sok pozitív vélemény miatt. Kb, ha 50-szer áthúzom, akkor valamennyire látható lesz. Dramatic Volume? :@ Az, drámai... csak nem jó értelemben. Idegesítő mennyire nehezen látszik meg. Nagyon sűrű az állaga, mintha be lenne száradva. Kézfejen megnézve egyáltalán nem fog. Gyanakodtam, hogy én vettem beszáradt terméket, de megnéztem több üzletben és mindenhol ilyen volt. Szóval nem tudom milyen lehet másoknak, de ez így kuka.

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál
2019. január 28.

Az normális ennél a spirálnál, hogy bontatlan új állapotban olyannak tűnik, mintha üres lenne? A kefére is elég kevés anyagot visz fel. Nem az a megszokott híg, krémes állag. 100x kell a pillákat átfesteni, hogy látszódjon valami. Ebben tényleg ilyen kevés van alapból, vagy én fogtam ki hibás terméket? Neten (Notino) rendeltem. Eddig onnan mindig friss termékeket kaptam.

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2018. november 25.

15-20 éve használom tini korom óta, talán mióta megjelent. Hosszú éveken át a legjobbnak tartottam. Hatásával és az illatával is elégedett voltam. Nem tudom mi történt vele. Idén január óta valami megváltozott, mert nulla lett a hatása. Vettem többször is, hátha rossz szériát fogtam ki, de sajnos nem. Egyre többször kénytelen voltam más termékeket próbálgatni, mert ez annyira hatástalan volt. Fogalmam sincs mire fogok váltani, mert nekem ez volt a legjobb. :(

ui: Kérném, ha valaki tud alternatívát írja le. Idrost próbálgatom 1 hete, de szétégeti a bőröm, nagyon mar és piros kiütéseket okoz. A hatása sem elég jó, illata sincs... :( Miért kell minden jó terméknek megváltoztatni az összetevőit? Miért rontanak el mindent, ami jó? Nekem a Vichy teljesen megfelelt. Bezzeg az árát folyamatosan tudják emelni. :@

Kénytelen voltam most újra megvenni, mert nem találok jobbat még így sem, hogy gyengébb a hatása...