Ksari

Regisztráció dátuma: 2011. december 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás Megnézem

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. június 9.
(!)

Már 3 hete minden nap használom a terméket, és tökéletesen elégedett vagyok vele. Többféle smink eltávolításához kipróbáltam már, és minden alkalommal bizonyított. Nem irritálja a bőrömet, még a szemsmink eltávolításakor sem. Tiszta érzetet hagy maga után. Gazdaságos, biztosan sokáig elég lesz. Újra fogom venni!

(Tesztelésre kaptam.)

C20 Original Pure Vitamin C20 Serum

C20 Original Pure Vitamin C20 Serum
2016. október 22.

Ebay-ről rendeltem 4000 Ft körüli áron, összességében elégedett vagyok vele. A pigmentfoltjaimat nagyon szépen halványítja, és a bőröm is sokkal szebb a használatával. Viszont ami negatívum, hogy erős, és nem túl kellemes az illata, valamint rettenetesen szárít, így csak a kritikus területekre érdemes felvinni.

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2014. november 18.

IMÁDOM! Soha ilyen szuper ajakra való termékkel nem találkoztam még, pedig próbáltam már ennél jóval drágábbat is. Hol is kezdjem? Én ebay-ről rendeltem 2 db-ot, 4000 Ft-ért szállítással együtt. Szerintem olcsóbb így, mint itthon drogériában (ha lehet egyáltalán kapni), vagy a MUP-tól rendelve. Az én árnyalataim a Monte Carlo és a Prague. Mindkettő gyönyörű, elég feltűnő szín. Az ajakról lerobbanthatatlanok. Sminklemosóval kell leszedni, komolyan. 6 órát simán kibírnak (lehet, hogy többet is, de eddig még ennyit voltak maximum rajtam), evés és ivás mellett is. Tényleg, még hamburgert és szendvicset is ettem velük, semmi kopás nem látszódott. Nem is gondoltam, hogy létezik ilyen tökéletes termék. Ami még plusz, hogy a legtöbb matt rúzzsal ellentétben, nemhogy nem szárít, de mintha még hidratálna is. Nekem kell az összes! Ja, és csókálló is!