ksnkzd

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

MediNatural Teafa Sampon

MediNatural Teafa Sampon
2018. szeptember 1.

A fiamnak vettem a korpás, dermatitises fejbőre miatt. Valamennyit javult neki a helyzet, de inkább később, a gyógyszertári kencék, pakolások utáni szinten tartáshoz jó.
Én azonban nagyon megszerettem ezt a natur sampont. Jók az összetevőik, az én fejbőrömet megnyugtatja, ha viszketős, nekem ez a sampon elmulasztja.
A hajhullást is kicsit csökkenti nálam.
Az illata nekem kicsit erős.
Használata:könnyen zsírosodó fejbőrrel a végeken szárazabb, enyhén hullámos, majdnem egyenes, vékony szálú, könnyű a hajamra használom. Habzása alig van, de ez ugye a natur samponok sajátossága. Ha kétszer mosom, akkor a második alkalommal habzik már.
Vizesen a haj valóban kissé nyers, érdes, ahogy mások írták, csikorgós, ám én általában hagyom a levegőn megszáradni. Kicsit megrázom a félhosszú hajamat, kezemmel elrendezgetem és hagyom száradni. Ahogy szárad, egyre selymesebbé válik, végül teljesen száraz hajamat simán ki tudom fésülni.
Balzsamot ha használok, akkor nyilván már vizesen is siklik a fésű benne, azonban én tartok néha ilyen natur hajmosásokat is. A lényeg, hogy a száraz hajam fényes, gubancmentes és tiszta érzetű is. A hajmosást 1-2 nappal simán kitolja nálam.

Roval Krémtusfürdő + Habfürdő 4in1

Roval Krémtusfürdő + Habfürdő 4in1
2018. szeptember 1.

A nagyon érzékeny bőrű kislányomnak kezdtem venni évekkel ezelőtt, és azóta ez a favorit. Ettől végre nem vakaródzik, nem pattog, nem zárad ki a bőre. Az illatát én nagyon szeretem, kellemes az állaga, habzik is, jól hidratál, nem húzódik utána a bőr.
Nálunk gyorsan fogy, mert minden családtag szereti, beszerzése viszont leginkább csak patikában lehetséges.

Balea Dusche & Ölperlen Tusfürdő Makadámdió és Méz Ilattal

Balea Dusche & Ölperlen Tusfürdő Makadámdió és Méz Ilattal
2018. szeptember 1.

Régebben kaptam, most bontottam fel.
Az illata kellemes, állaga finom, kényeztető, jól habzik, a bőröm sima tapintású utána.
Amire való, arra megfelel :-)