KST

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cien Babasampon

Cien Babasampon
2019. június 8.

Higítva használom: egy kiürült samponos flakont félig vízzel feltöltök, abba belenyomok egy kicsivel kevesebb sampont, mint amennyit higítatlanul használnék, összerázom, majd ezzel az adaggal kétszer hajat mosok. Így nekem kellően habzik, és kevesebb sampon fogy. Úgy vettem észre, tovább bírja a hajam kb. egy nappal. Nem szárít, nem lesz tőle sprőd a hajam. Szeretem.

Verattiva Linea Sole SPF30

Verattiva Linea Sole SPF30
2019. június 8.

Nekem a Verattiva-nak ez az arcra való krémje nem jött be annyira. Elvileg öregedésgátóként hirdetik, nekem viszont felkenés után ráncosra húzta a bőrömet. Ez akkor látszott igazán, ha sminkelni akartam rá.

RdeL Young Volume Wonder Vízálló Szempillaspirál

RdeL Young Volume Wonder Vízálló Szempillaspirál
2018. december 14.

Korábban többen írták, hogy csomós, rögös a cucc. Ezt én is meg tudom erősíteni. A pillákra kis szálak ragadnak, gondolom ez akar lenni a hosszabbítás/dúsítás. Ez így működhetne is, viszont ezek a szálak nem szálacskák, amik feltűnés nélkül ráépülnek a saját pilládra, hanem rögök, és közelről megnézve ki lehet szúrni, hogy valami nem okés azokkal a pillákkal. Ami pozitív, hogy szép feketére befogja a pillákat. Nekem a kefét is szokni kellett.