KST

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Botanical Lab Pumpkin & Papaya Enzyme Daily Exfoliator

Botanical Lab Pumpkin & Papaya Enzyme Daily Exfoliator
2020. június 16.

Nekem működik. Az elsőt (is) DM-ben vettem nagyon akciósan. Reggel este használom a micellás víz után, simán az ujjaimmal bepacsmagolom a bőrömbe. A krémek/olajak jobban beszívódnak utána. Gyorsan vettem is belőle újabb üveggel, amíg így az ember után dobják. ;)

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben
2020. június 16.

Nekem nagyon bevált. Nem szárítja a bőröm, jól tisztít és mintha kevesebb lenne a mitesszerem is, amióta használom. Már a sokadik flakon fogyott el. Egyszer az egyikben tényleg volt DMDM, amit utólag vettem észre, viszont a mostaniban (most vettem a hónapban) és az előző adag flakonján sem volt már feltüntetve. Az ára nagyon jó, különösen, ha egy ezres alá akciózzák a 400 ml-est.

Cien Babasampon

Cien Babasampon
2019. június 8.

Higítva használom: egy kiürült samponos flakont félig vízzel feltöltök, abba belenyomok egy kicsivel kevesebb sampont, mint amennyit higítatlanul használnék, összerázom, majd ezzel az adaggal kétszer hajat mosok. Így nekem kellően habzik, és kevesebb sampon fogy. Úgy vettem észre, tovább bírja a hajam kb. egy nappal. Nem szárít, nem lesz tőle sprőd a hajam. Szeretem.