kukumaluthch

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Isana Young Fedőstift (régi)

Isana Young Fedőstift (régi)
2017. október 20.

Egy olcsóbb korrektort kerestem, nekem ez abszolút bevált, szerencsére már kinőttem a pattanásos korszakból, de azért néha előjönnek, szépen elfedi, nem irritálja. Az én arcomon van egy heg, azt is egészen szépen elfedi, szóval csillagos ötös.

Isana Hair Style2create Hővédő Spray

Isana Hair Style2create Hővédő Spray
2017. október 18.

Hát sosem gondoltam volna hogy lesz olyan ISANA termék, amit nem fogok kedvelni, de sajnos nekem ez a termék nem vált be. Amellett hogy szárította, másnap reggelre úgy nézett ki a hajam, mint aki egy hete nem mosott hajat (a súlyosabb változat). Először azt hittem azért, mert túl sokat fújtam, aztán próbáltam kevesebb fújással, még kevesebbel, ma reggel 3 pumpálással vittem fel a sprayt, de már így az esti órákban érzem (főleg a forgónál), hogy zsírosodik. Még sosem tapasztaltam ilyet, mindig heti kétszer mostam hajat, jobb időkben volt, hogy négy napig is kibírta. Sajnálom nagyon, hogy nem vált be, mert nagyon szeretem az ISANA termékeket.

Avon Nutra Effects Mattító Hidratáló Nappali Krém SPF15

Avon Nutra Effects Mattító Hidratáló Nappali Krém SPF15
2017. június 22.

Az én bőröm nyáron rettenetesen tud fényleni, úgy csillog, mintha kötelező lenne neki. Pár napja használom, de érezhetően jobb, a nagy melegben 1-2 óra múlva már fénylett a bőröm, de a krémmel úgy vettem észre javított a helyzeten. Én ajánlanám azoknak, akiknek könnyebben zsírosodik a bőre, én nem szoktam csak kb két borsószemnyit felkenni az arcomra, kellemes, frissítő érzést ad a bőrömnek (nem tudom ha többet kennék, akkor tovább tartana-e a mattító hatása), könnyű kis krém, gyorsan beszívódik.