KuliKali

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Simple Kind To Skin Vital Vitamin Foaming Cleanser

Simple Kind To Skin Vital Vitamin Foaming Cleanser
2021. július 16.

Szuper termék, nagyon szeretem használni. Egy fújás elég az egész arcra, de a flakonon kettőt javasol. Szép, egységes, puha lesz utána a bőröm, nem szárit különösebben. Arctisztító készülékkel használom, Malassezia-safe termék ami nálam nagyon sok csillaggal felér!

NYX Tame & Frame Brow Pomade

NYX Tame & Frame Brow Pomade
2021. június 10.

Már kb. másfél éve biztosan nyúzom, ha nem is napi de heti szimten többször. Nagyon szeretem, hogy el lehet érni vele egy természetes, szálas dús hatást, lehet változtatni hogy mennyire akarom hangsúlyozni a szemöldököm. Nekem a szökéknek való árnyalatú van meg, az illik leginkább a szökés barnás vöröses hajamhoz. Ferdefejű ecsettel nagyon szépen fel lehet vinni, egy nagyon klassz termék. Rengeteg ideig elég, még szerintem kétszer annyi biztos van benne, mint akit elhasználtam. Sajna az állaga mintha megváltozott volna, pedig kifejezetten ügyelek, hogy nagyon jól visszazárjam a fedelét. Egy kicsit mintha száradt volna, már nem olyan krémes. Jó lenne valami hack, amiv vissza tudnám varázsolni.

Alverde Sensitive Szempillaspirál Nothing But Volume

Alverde Sensitive Szempillaspirál Nothing But Volume
2021. június 10.

Nagyon klassz kis spirál. Tavaly ilyenkor szülinapomra kaptam, de csak kb tél óta használom. Féltem hogy megromlik mivel natúr kozmetikum. Nagyon keresték nekem a barna színű szempillaspirált, ezt találták a Dm-ben. Nagyon szépen szétválasztja a pillákat, szép nem túl hivalkodó pillákat csinál. Több rétegben azért már drámaibb. Picit kenődik napközben, a tartóssága nem az igazi, de nem annyira vészes, hogy pontot vonjak le érte, mert így is egy nagyon jó barna spirál!

2 ÖSSZETEVŐ

Kefiran EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen