KuliKali

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

The Body Shop Mangós Tusfürdő Gél

The Body Shop Mangós Tusfürdő Gél
2020. május 11.

Jó illatú,tartósan illatos és puha lesz tőle a bőröm. A mangót nem igazán érezni rajta,epres tesójához hasonlóan szintén ajándék volt,nem veszem újra.

Up: Újra használom nagy ritkán ha vidéken vagyunk családnál. Még mindig szuper az illata, de szerintem nem tisztít jól. Többször át kell mosnom vele magam, és nem is habzik annyira. Ára nagyon nem baráti főleg ezek mellett.

The Body Shop Mangós Testradír

The Body Shop Mangós Testradír
2020. május 11.

Párszor használtam lábon, lábszáron ezt a testradírt. Nem az enyém, nekem eszem ágában nem lenne testradírt venni, akkor már inkább legyártom otthon. Az illata nagyon fincsi, és tény hogy tök puhává tette az amúgy nem túl száraz bőröm, de valami irdatlan nehéz lekaparni felvitel uután. Ilyen furcsa zsíros réteg képződik és alig jön le a vízben, szó szerint dörzsölni, kaparni kell. Nagyon fura.

Apivita Testápoló Tej Frissitő Fügével

Apivita Testápoló Tej Frissitő Fügével
(!)

Mivel nálam tobzódnak a mindenféle kencék, testápolók, kézkrémek és társai.( Kapásból 2-t kaptam karácsonyra és fogalmam nincs mikor fogom őket megbontani), ezt a terméket Anyukám elkunyizta. :) Nekem egyáltalán nem száraz a bőröm, csak epilálás után szoktam a lábszáramat kencézni. Viszont mikor otthon voltam, én is kipróbáltam, ha már nekem küldték tesztelésre, mégis milyen termék. Szuper illata van, praktikusnak mondanám a csomagolását is, nekem szívügyem a fenntarthatóság ezért örülök, hogy űjrahasznosított. Brutál gyorsan beszívódott, elég jól hidratál. Szerintem nyáron a napozás utáni időszakban fog(unk) inkább utána nyúlni, azt hiszem közeli rokona az uriage termékcsaládnak, amit a napallergia miatt választottunk. Még csak 1-2x használtam, bővebb véleményt egyelőre nem írok, de a beszívódás nálam tuti 5-ös. Biztosan nem venném meg teljes áron, nem sokkal tud többet az Avonos testápolóknál, amit naaagy ritkán használok., úgyhogy az ára miatt levonok szívem szerint csak fél csillagot...

2 ÖSSZETEVŐ

Kefiran EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen