Best of Beauty 2019

KuliKali

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

WhiteLight Tooth Whitening System

WhiteLight Tooth Whitening System
2019. április 8.

Bónuszbrigádról akciósa,1500-ért jutottam hozzá még 2 éve. Szkeptikus voltam,mint szerintem bárki lenne ilyesmivel kapcsolatban,főleg ilyen kevés pénzért. Most érek a2. tubus végére,gyakran de nem rendszeresen használom. Elképesztően bevált. Azonnal látszódik az eredmény. A leírásban az szerepel,hogy 2 féle krém jár hozzá,ami szerintem kamu,mert ugyanaz a krém csak más színben de az összetevők megegyeznek. Ettől eltekintve szuper cuucc,sokkal olcsóbb mint a hasonló fogfehérítő termékek. Az elem kicsit gyorsan merül,2x kellett idáig cserélni. Szeretnék venni hozzá még fogkrémet,ha valaki tudja,hol kapható,írja meg légyszi. :)

Miss Sporty So Clear Korrektor

Miss Sporty So Clear Korrektor
2019. március 29.

Nem rég vettem,téli korrektor gyanánt,mert a nyári már mérföldekkel elütött a bőrszínemtől. Nekem az új "kiadása" van meg,új design,más különbség nem tudom lehet-e,most használom először,még talán annyi hogy én 700-ért vettem a Dm-ben. Szeretem,a 01-es árnyalat van meg,néha kicsit világosnak bizonyul,vagyis nem is fed tökéletesen,ilyenkor felviszem még egy rétegben. Még csak néhány napja használom,nagyon szeretem,nem olyan zsíros,mint a tesói szoktak lenni,de idővel úgyis szárad valamennyit. Összességében megkapja az 5*-ot,ár-érték arányban tökély.
UP:évek múltán visszatértem hozzá,elfogyogattak a hypoltabb korrektoraim (NYX HD,a Maybelline agyonhypolt antiage revine-ja),mindet sorra veri szem alatt. Ez teszi a dolgát,nem ül bele a ráncokba,tökéletes a szyn,a fedése is nagyon ott van. Nevetségesen többet tud 700 forintért mint az előbbiek. A pattanásokkal nem tudom csinál-e valamit,mert én szem alá használom,máshova nekem világos. Szuper kis cucc.

Avon Planet Spa Greek Seas Bőrsimító Lehúzható Arcmaszk

Avon Planet Spa Greek Seas Bőrsimító Lehúzható Arcmaszk
2019. március 8.

Furcsa állag,meg a darabkák is furcsák benne. Szerintem nem kell 20perc megszáradni, nagyjából lejön,de egy micellásbizes vattával eltávolítható a maradék. Sok mindent nem csinál,kicsit puhább, egyenletesebb a bőröm,de inkabb jópofa mint hasznos.

2 ÖSSZETEVŐ

Kefiran EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen