kumpika

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval
2014. szeptember 9.

Kb. két évvel ezelőtt határoztam el, hogy szakítok a vegyszerekkel, és elkezdtem különféle samponszappanokkal próbálkozni. Némelyik egész jó volt, viszont sehogy sem találtam a nekem valót. Ezért néhány hónapja úgy döntöttem, visszatérek a folyékony samponra. Mindenképpen vegyszermentes sampont szerettem volna, hát ezt találtam. Azóta két flakonnal használtam el, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Egy picit gyorsan fogy, de nem túl drága. Utána almaecetes öblítést alkalmazok, így együtt egészséges, jól kezelhető hajat varázsolnak nekem.

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal
2014. szeptember 9.

A drogériákban kapható bőrradírokhoz képest sokkal enyhébben radíroz, de számomra néha az túl erős is volt. Kellemes felfrissíti, tisztítja az arcbőrt, használata után selymes lesz. Nekem hidratálásra nincs szükségem utána. Talán annyira azért nem csodaszer, mint hirdetik, de más eddig próbált termékekhez képest nekem nagyon bevált! -1 csillag az ára miatt.

Manna Rózsa Virágvíz

Manna Rózsa Virágvíz
2014. szeptember 9.

Ez az egyetlen virágvíz, amit használtam, a többivel nem tudom összehasonlítani. Nagyon kellemes, természetes illatú. Nem szuper tartós, de ezt nem is ígérték, és a természetességéből is adódik, ami sokkal fontosabb, mint hogy tartós legyen. Arca nem próbáltam, inkább csak úgy használom, mint egy parfümöt. Naponta kétszer szoktam magam vele befújni, felfrissít. Így használva elég sokáig elég. Igazán meg vagyok vele elégedve.