Kunkom

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Tattoomed After Tattoo

Tattoomed After Tattoo
2018. július 25.

Most azonnal lecseréltem a Bepanthent erre a krémre a tetoválómnmal egyetértve! Mert az ragadt a ruhákra és a bőrt nem úgy ápolta. Szóval ettől a krémtől a viszkedés is rögtön megszűnik és beszívódik teljesen,nem ragad a ruhákra feleslegesen,teljesen beszívódik.Én pár óránként kenem újra,mert száraz lesz a bőröm úgy érzem,ha nem kenem. Tehát egy nagy tetoválásnál simán kell a 100 ml tubus,mivel a bőrt én még jó pár hétig kenni fogom.A seb gyógyulása nem csak 1-2 hétig tart!!!! Még ha ez nem is látszik rajta. De ápolni és napfénytől különösen óvni kell a nyári hónapokban.Jól adagolható a tubusból a kívànt mennyiség.

Nacomi Mangós Macaron Testkarcsúsító Mousse

Nacomi Mangós Macaron Testkarcsúsító Mousse
2018. május 14.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket,amit szeretnék ezúton megköszönni!Ez viszont nem befolyásolja az értékelésemet.Szóval illata az maga a csoda! Legszívesebben beleharapnék olyan isteni.Állaga először vajas,sűrű,de a tenyeremben pillanat alatt elolvad és így szuperül kenhető.Hidratálása fantasztikus.Este fürdés után használom és még a reggeli zuhanyozás után is érzem a hidratáló hatását.Szó szerint lepereg a víz a bőrömről,olyan jó zsíros még másnapra is. Viszont én nem mondanám karcsúsító szernek.Arra a sport és a megfelelő étkezés ajánlott. Én imádom napozás után a dekoltázsomat és az egész testet bekenni vele. És függővé tesz az illata és a hidratáló hatása.

Rio Beauty Lift-60 Second Face Lift Arcfeszesítő

Rio Beauty Lift-60 Second Face Lift Arcfeszesítő
2018. február 28.

A készülék bármilyen ultrahang géllel működik. Én hyaluronossal használom. Az arc izmainak erősítésére szolgál,ezáltal lesz feszesebb a bőr. Folyamatos használatot igényel és nem 1percet (ahogy a nevében van). De hosszú távon meghálálja a befektetett időt.Szuper készülék otthoni használatra. Kozmetikusommal konzultáltam mielőtt megvettem és szintén nagyon jó véleménnyel volt róla. Persze egyéb kezelésekkel pl. ultrahang, dermaroller fejti ki legjobban a hatását az idősödő bőrnek.