kunzsuzsi

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon
2018. augusztus 10.

Én a hulladékmentes törekvés miatt váltottam és nem kellett csalódnom. Festett rézvörös hajam van, az üzletben emiatt ajánlották ezt a korongot. Nagyon kellemes az illata, amit viszonylag sokáig érzek hajmosás után és a hajamat is puhává varázsolja. Nyaraláskor a tengerben pancsikolás miatt naponta használtam, de így sem szárított. A párom fejbőrével is csodát művelt, a melegben kiújult faggyúmirigy-problémáit napok alatt enyhítette.
Egyetlen kellemetlen apróság van csupán, az illatanyag, ami a samponban található, irritálja az ekcémás foltokat a tenyeremen - amikor épp virágzik a betegségem és kisebesedek. Emiatt valószínűleg legközelebb másik korongot fogok venni, de egyébként maximálisan elégedett vagyok vele és nagyon jó érzés, hogy hulladékmentesen is elérhető egy ilyen jó minőségű hajápoló termék :)

Prokop Kata Sminkakadémia Selyemfény Szemhéjpúder

Prokop Kata Sminkakadémia Selyemfény Szemhéjpúder
2018. április 24.

Nem vagyok nagy makeup-bajnok, de ha már a boxban volt, gondoltam kipróbálom. Számomra új ez az állag és persze a minőség is, mert korábban nem volt dolgom hasonló termékkel. Nekem nagyon tetszik ez a natúr színárnyalat és a magas fény is, tökéletes a mindennapokra, ha kicsit fel akarom dobni az arcom. A kiszerelése annyira nem tetszik, mert kicsit kiszóródik a por a menetes kupak mentén, de ha nem hurcolászom, akkor ezzel sem lesz baj :)

Helia-D Intenzív Hidratáló Kézkrém Avokádó Olajjal

Helia-D Intenzív Hidratáló Kézkrém Avokádó Olajjal
2018. április 24.

Sajnos az ekcémás foltjaim viszketnek, égnek és persze egyre sebesebbek tőle. A bal kezem viszont (amelyik kevésbé ekcémás) nagyon puha lett tőle és rugalmas. Az illata is nagyon tetszik, de az, hogy viszketek tőle, sajnos kizáró ok. :( Mindemellett jár a négy csillag, mert az egészséges, ám kiszáradt kézfejemet két-három használat alatt érezhetően puhábbá varázsolta.