Best of Beauty 2019

KupaiVirag

Regisztráció dátuma: 2015. október 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2015. október 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2019. július 9.

Első niás termékem, egy hónapja használom és úgy voltam vele, hogy elhasználok egy üvegcsével, majd utána már kiforr a véleményem, hát nem, most azonnal jövök és írom is. Először csalódottan konstatáltam, hogy olyan nagy hű meg haaa változást nem hozott a bőrömön, jó, egy kicsit kevesebb volt a pattanásom, de semmi hatalmas változást nem láttam, el is mentem nyaralni, nagyjából pont nem érdekelt, hogy elvégezzem a 600ezer lépésből álló rutinomat, amúgy sem változott semmi alapon hagytam az egészet, a bőröm pedig közölte, hogy köszöni szépen, nagyon hálás és amint hazaértem meg is ajándékozott szám szerint 13 új pattanással (egyebként egyszerre 1, max 2 kisebb pattanásom szokott lenni), ráadásul mind gyönyörű gyulladt, néhány erőteljesen fáj is és a hab a tortán, hogy az egyik az államon annyira gyulladt, hatalmas és göbös, hogy még beszélni is fáj. Egy szó mint száz, hivatalosan ország-világ előtt is megfogadom, hogy soha többé egy napot sem fogok eltölteni enélkül a szérum nélkül, minden este szorgalmasan fogom használni életem végéig, ámen.

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+
2019. június 9.

Eléggé benéztem a gyógyszertárban, nem ezt akartam venni és a blokkot sem tarottam meg, úgyhogy adtam neki egy esélyt. Számomra mindent hozott, amit szerettem volna, mattra szárad és kb. 6 óra után kezdett csak egy kicsit átfényesedni az orrom környéke, nem szárítja a bőrömet, nincs benne alkohol és nekem elég jól be is szívódik, az első pár percben hagy egy kis szürkés, fehér színt az arcon, de miután lemattul és beszívódik már tökéletes. Nekem is egy kicsit morzsolódik, de egész egyszerűen nem nyúlkálok az arcomhoz (amúgy sem szoktam, a kezemen lévő bacik nem tesznek túl jót a pattanásaimmal), én nem sminkelek, szóval számomra tökéletesen teszi a dolgát és külön örülök, hogy került bele egy picike szalicilsav és niacinamide, mert jelenleg ez a két összetevő nálam a must-have és szerintem ez a kis mennyiség, plusz a szérum és a hámlasztó hatóanyagtartalma együtt nem olyan sok az én bőrömnek. Nem szoktam alá hidratálót tenni, nekem külön nincs rá szükségem, de el tudom képzelni, hogy hidratálóval alatta már jobban morzsolódik.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2019. június 4.

Kicsit szerintem nagyobb a hype körülötte, mint kéne, de lehet, csak nekem nem vált be annyira. Igen, szépen teszi a dolgát, látványosan "szívja ki" a zsírt a bőrömből, a miteszerek eloxidálódott, fekete rétegét is letépi, de az ugyanúgy vissza oxidálódik, hosszú távon sem tapasztaltam nagy változást, nem lett kevesebb pattanásom, miteszerem, de még csak úgy általánosságban sem lett szebb a bőröm. A használata után közvetlenül tényleg látszik, hogy azért valamit feltettem, de ez pár óra után el is múlik, szerintem sok benne az illatanyag, ami irritálhatja a bőrt, annyira nem szépek az összetevői, ráadásul a hasznos zsírokat, olajokat is pont ugyanúgy eltávolítja, mint az olcsóbb társai. Nekem szárít, utána mindig kell valamilyen táplálóbb krémet feltennem, pedig alapvetően nincs száraz bőröm, sőt. Ha mondjuk ezt 1000Ft körüli áron kapnám meg, akkor nagyon boldogan adnék rá 5 csillagot, de így, nekem ár-érték arányban nem jött be. Sajnos sokat vártam tőle és keveset kaptam, nem lett ragyogóbb a bőröm, nem lett látványosan tisztább és még rááadásul szárít is.

2 MÁRKA