KupaiVirag

Regisztráció dátuma: 2015. október 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary 100% Plant-Derived Hemi-Squalane

The Ordinary 100% Plant-Derived Hemi-Squalane
2019. október 31.

Sajnos amikor elkezdtem használni hirtelen több, nagyon csúnya pattanás jelent meg az arcomon és amint abbahagytam a használatát ez normalizálódott is. Valamiért az én bőrömmel nem volt kompatibilis, de mindenképpen el akartam használni ha már megvettem, így a hajamra kenegettem. Szép fényes lett tőle mindig a hajam, tökéletesen tudta azt, mint bármelyik másik hajápoló olaj.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. október 31.

Amikor először megláttam, hogy milyen állaga van kicsit megijedtem, mindig gélesebb állagokat szerettem, azt hittem, hogy nagyon zsírosítani fogja a bőröm, de nem. Ez egy tápláló, gazdag krém, de a nem hagy olajos réteget az arcon mint bármelyik másik amit eddig próbáltam, tökéletesen beszívódik és nagyon szépen hidratáltan tartja a bőröm. Azt hittem vízhiányos bőröm van, sokszor voltak száraz foltok itt-ott, főleg az erősebb akné ellenes kencéktől, na mióta ezt a krémet használom, ez teljesen megszűnt. Mostanában vetem be a legerősebb patti ölőket (akneroxid, teafaolaj), de babapopsi az arcom, mindenhol. Eddig minden krémtől úgy keltem fel, hogy kicsit olajos volt a bőröm, reggel át kellett törölni micellás vízzel, ez sincs már. Reggel és este is szoktam használni, annyira elégedett vagyok vele, hogy külön éjszakai-nappali krémekre sincs szükségem. Lassan elfogy az első 100ml-s tubusom, biztosan újraveszem.

Diamond Nails Zselé Lakk Lemosó Segédanyag Aloe Vera

Diamond Nails Zselé Lakk Lemosó Segédanyag Aloe Vera
2019. augusztus 21.

Hála istennek elfogyott, mert nagyon nem szerettem, de kidobni meg nem akartam. Nagyon kis gyenge, ha alaposan betekerem az átitatott korongot és 20-25 percig fent hagyom is hajlamos nem feloldani mindent, pedig előtte lereszelem a fedőlakkot, egyszerűen gyenge és ahhoz képest drága is.

2 MÁRKA