Kuro

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

183 Days by Trend It Up Banana Korrektor

183 Days by Trend It Up Banana Korrektor
2019. október 15.

először nagyon le akartam húzni a pontozással, mert ujjal próbáltam, tiszta bőrre, és sehogy sem akart egyenletesen terülni, foltos volt, nehezen eldolgozható.
aztán ma kipróbáltam alapozóra, és blenderrel vittem fel - sokkal, mérföldekkel jobb az összkép!
így már megkapja tőlem a max csillagot, mert finom illata van, jól fed (alapozóra!!! magában nem igazán), és elég sok van a tégelyben.

Garnier BIO Anti-Age Nappali Krém Levendulával

Garnier BIO Anti-Age Nappali Krém Levendulával
2019. október 15.

igaz, én csak egy termékmintát próbáltam, de nekem nem nyerte el a tetszésem.
az illata nagyon levendulás, olyannyira, mintha levendula olajat kennék az arcomra, de ennek valahogy művibb illata volt.
a bőröm nehezen szívta be a krémet, és egy síkos réteg is maradt utána.
jó, hogy kipróbáltam, mert nem fogom megvenni.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. október 15.

először megmondom őszintén furcsa volt 1000 forintot fizetni egy kis darab ajakápolóért - ez van, ha az ember hozzászokik az olcsóbb árkategóriához.
azonban a hatása teljesen megéri, és a kiszerelés is bőséges, mivel egy kenésnyi anyag elég az ajakra.
zsíros, sárga színű ajakápolóról van szó, aminek a színe felkenéskor már nem látszik.
valóban bizsergető érzés lép fel a mentol és a kámfor miatt, a friss sebeket kissé csípheti is, de nem vészes.
tudni kell, hogy az ajkaim olyan mértékben kiszáradnak, cserepesednek és sebesednek, hogy az valami borzalmas, és végső elkeseredésemben vettem meg ezt a terméket.
két napnyi szorgos kenegetés után, mikor már kezdtem nem hinni benne, könnyedén levált az elhalt, száraz bőrréteg, és alatta megjelent az érzékeny, új rész. azt is folyamatosan kenegettem, amit a harmadik napra szépen megpuhított.
mindenképp újraveszem, mert engem meggyőzött.