Kuro

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél
2020. október 12.

Most vettem meg másodjára, mert a barátnőmnek ez tetszik a legjobban, és az én arcbőrömet sem irritálja annyira, de nem az igazi. Kombinált/érzékeny bőrre nem a legjobb választás, de nem is a legrosszabb. Olyan arclemosó, amit semlegesnek mondanék, hidratálni kell utána (mint minden más után is), azzal ki lehet küszöbölni a szárítást, tisztítani rendesen tisztít. Olvastam lentebb, hogy hamar fogy, ez is hátránya.

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well
2020. október 11.

Nagyon jó hámlasztó zokni, árát tekintve egy hónapban egyszer megengedheti magának ezt a luxust, és a hozzátartozó egy órás pihenést. Barátnőmnek is nagyon tetszett, neki nagyon rossz állapotban volt a lába, mikor megvettem neki, hogy próbálja ki. Hatásos volt teljesen, fontos, hogy az egy hetes hámlási időszak alatt is kenegessük krémmel (minden este a legjobb), illetve utána is, akkor már elég ritkábban, és teljesen helyre rakja.

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin
2020. szeptember 19.

Még csak egy hete van meg, de máris imádom.
Én két pumpálásit használok este, a szérum után. Teljesen beszívódik, csodálatos az állaga, nem ragacsos, könnyű, mégis elég "tartalmas", nem egy szimpla folyékony vízszerű anyag.
Reggel is próbáltam, de azt vettem észre, hogy az alapozóm hamarabb átfényesedik és elmászkál, ha ez van alatta. Emiatt nem vonok le pontot, mert számomra teljesen jól funkcionál úgy is, hogy csak este használom, vagy napközben otthon.
Egyébként télen valószínűleg lesznek napok, mikor erre is kell még egy plusz réteg hidratáló krém.
Örülök, hogy rátaláltam, szerintem állandó lesz itthon.