kuszkusz17

Regisztráció dátuma: 2020. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. november 24.
Bőrtípus: -

Megnézem

Palette Intensive Color Creme Hajfesték

Palette Intensive Color Creme Hajfesték
2024. március 28.

Évek óta a likőrös barnáját használom, azt követően, hogy az összes itthon hozzáférhető márka összes sötétvörösét, mahagóniját, gesztenyéjét kipróbáltam már.
És találjátok ki, mi történt? De utálom ezt sokadszorra is leírni: hát perszehogy ezt a színt is kivonták a forgalomból, már csak 1 doboz van a szekrényben a készletből. Ez volt az az árnyalat, amit kerestem évekig és amelyik hozta azt, amire vágytam.
Őszfedése tökéletes, nem trancsírozza szét a hajam, nem viszketek tőle, megfelelő az ára.
Nem tetszik annyira: kutyulni kell tálkában és abból felvinni, festés után 1-2 hajmosásig kicsit fog. De ez igaz majd az összes vörös festékre.

(Megjegyzés, mert lentebb olvastam: ha vörösre festett hajra barna festék kerül, akkor nagyon sötét, rosszabb esetben szinte fekete lesz az eredmény. Okát nem tudom, nekem is fodrász mondta, de így van.)

Avon TTA Everlasting EDP

Avon TTA Everlasting EDP
2024. március 21.

Semmilyen tejkaramellát vagy mandulatejet nem érzek benne. Fújtam bőrre, ruhára, hajra, agresszívan teszteltem a home office csendes magányában és esküszöm, minden idegszálammal erőlködtem, hogy összebarátkozzak vele.
Délelőtt édeskés virágok, legnagyobb sajnálatomra délutánra sem fejlődött túl sokat. Iszonyat tartós.
Mint egy mumus, valamiért Burberryék Body illata ugrott be többször, pedig illatjegyek tekintetében nem sok hasonlóságot látok.
Szeretem a TTA sorozatot, egy-két kivételtől eltekintve viszonylag igényes, jól összerakott illatok, de ezt most annyira nem szereti az orrom.

Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk

Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk
2024. március 20.

Megboldogult lánykoromban volt utoljára néhány Sally Hansen lakkom, glamour napokon véghez vitt ámokfutásom eredményeként. Túl nagy nyomot nem hagytak bennem. Év elején próbált megszabadulni tőle egy-két drogéria, cca. 700-800,- Ft-ért dobálták a vevők után. 3 db aprócsillámos változat tulajdonosává váltam így, ennyit megér felkiáltással. A szóban forgó csillámos változatok inkább fedő- mint normál lakkok, ha mondjuk egy fáradt egérxar színű lakkra rákenjük utolsó körben, egészen pofás az eredmény.
Kissé sűrű, gyorsan kell vele dolgozni, amin azért csodálkozom, mert a körmökön viszont elég nehezen szárad (rá kell segíteni mindenféle körömszárító lötyikével), és ugyanolyan gyorsan kopik, mint a legolcsóbb drogériás körömlakk. Az ecsete elég jó, de semmi köze az üvegre nyomtatott megnevezéshez, azaz a géllakhoz, ez szemfényfesztés csupán. Amennyiért én vettem, meg lehet barátkozni vele, habár sosem lesz a leg-leg-leg körömlakkom. Egyébként meg barokkos túlzásnak tartom 2-3ezer forintra belőni a normál fogyasztói árát, és nem is javaslom senkinek, hogy annyiért megvegye.

2 MÁRKA