Kutyafule

Regisztráció dátuma: 2021. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Keve Hydrating Sunscreen Cream Gel

Keve Hydrating Sunscreen Cream Gel
2024. április 21.

Kellemes hidratáló, meg minden - kupon miatt vettem -, viszont már nagyon bánom. Szívesen támogatok magyar márkát, de bennük csalódtam. Sehol egy árválkodó infó az UV védő faktorról. Írtam nekik emailt, zéró válasz, írtam a weboldalukon a termék alá, néma csend és hullaszag... Számomra így nem több, mint egy hidratáló, akkor is ha nevében ott a sunscreen. A márka pedig itt vált komolyan vehetetlenné számomra.

Colgate Total Pro Gum Health Fogselyem

Colgate Total Pro Gum Health Fogselyem
2024. április 14.

Egyik kedvenc fogselyem. A szűk fogközeimet tök jól tisztította, nem szakadt, nem szálasodott.

Ui.: Szerintem a rossmannban lecserélték egy kartondobozos szutyokra.Ha azt látod, menekülj! Úgy szálazódik, mint egy kacatboltos filléres madzag, amit fogselyemként árulnak.

Balea Blow Dry Spray "Schöner Föhnen" Hajformázó Hővédő Spray

Balea Blow Dry Spray "Schöner Föhnen" Hajformázó Hővédő Spray
2024. február 25.

Ár-érték arányban kifejezetten kellemes. Tetszetős a végeredmény a hosszú, vékony szálú hajamon, bár a végére picit többet kell fújni, mint vártam. Egyedül a szagával nem vagyok kibékülve, szerintem kifejezetten büdös - emiatt súlyos csillagokkal kell fizetnie. Szerencsére ez hamar elillan, így el fogom használni.