kviki7

Regisztráció dátuma: 2021. március 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. március 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2022. január 10.

Nagyon szeretem ezt az illatot! 😁😊 Tény, kissé tucat, de nekem van egy "nembírok létezni nélküle" érzésem ezzel a parfümmel kapcsolatban. 😁 😅Most ez a sláger, minden nap ezzel fújom magam 😁

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2022. január 10.

Nekem ez így elsőre nagyon "nem ajánlom" termék. A színe brutál sárgás, nem igazadik az én bőrtónusomhoz semennyire sem. 😅 Az állaga számomra borzasztó, nagyon rossz adagolni, mindenfele folyik. 😕 A legnagyobb problémám mégis az, h nagyon szárít...ma másodjára használom és mind2x azt tapasztaltam h borzasztóan húzódik a bőröm tőle. Nagyon kellemetlen. Hozzáteszem, aláhidratálok és sajnos így is...Azért kap két csillagot, mert a szememet nem irritálja és ha a húzódás nem lenne, akkor maga a termék nem adna
nehéz érzetet, egész kellemes viselet lehetne. Kicsit több hasznalat után mindenképp updatelek, h hogyan alakul a viszonyunk. Remelem ez csak ilyenkezdeti dolog , bár a színével nem leszek békében az tuti😅

UPDATE: Sajnos továbbra is NEM. Nekem nagyon nem jön be. Ez az állag és hozzá ez az adagoló, egy rémálom. Talán annyi pozitívum, hogy az utóbbi napokban nem húzódott a bőröm tőle olyan intenzíven mint eleinte...de a színe azóta sem lett jobb. Általában úgy vásárolok arcápolással kapcsolatos terméket, h alaposan utána olvasok, hogy az nekem megfelelő lehet-e. Legtöbbször nem nyúlok mellé, de ezzel most nagyon. A tökéletes fényvédőt továbbra is keresem, bár a LRP színezett fényvédőjéhez térek vissza mindig, nemtudom miert kísérletezgetek. 😅

La Roche-Posay Anthelios XL SPF50+ Színezett Mattító Hatású Gél-Krém

La Roche-Posay Anthelios XL SPF50+ Színezett Mattító Hatású Gél-Krém
2022. január 5.

Nekem ez a fényvédő vált be eddig a legjobban a színezett termékek között! 😊
Sokat kipróbáltam, de mindig ehhez térek vissza. Az én bőrömhöz nagyon jól igazodik a színe, pedig nem sárgás tónusú a bőröm! Tény, hogy szükséges nekem is aláhidratálni a tökéletes eredményhez ( kombinált bőröm van), de utána nagyon jól igazodik a bőrszínemhez, nem kukacosodik, nem húzodik az arcom és ami a legfontosabb nem fénylik a fejem tőle. Mivel a színezett fényvédőből lehetetlen megfelelő mennyiseget felvinni, így én előtte egy nem színezett és nem "anti shine" verziót viszek fel, majd arra rétegezem ezt a változatot. Így is tökéletesen matt hatást érek el vele, az apróbb bőrhibáimat fedi is szépen, és nem fénylik át 1-2 óra után sem. Én csak jokat tudok írni erről a termékről! 😊