kvin

Regisztráció dátuma: 2014. október 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. október 29.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Valentino Valentina Blush

Valentino Valentina Blush
2020. február 13.

Pont olyan, mint amit a küllem sugall: rózsaszín, habos-babos cukiság.
Vakvásárlás, ill. "vakcsere" eredménye, és nem tudok sok jót írni róla, mert nem az én világom, de ez nem az ő hibája, emiatt nem fogom lehúzni. Mivel pár éves, ezért tökéletesen illeszkedik a mai LVEB trendbe, ezért nem tudok rá haragudni, csak kiszolgálja a vásárlókat.
Egyébként az üvege gyönyörű, egy vintage-dekorba simán illeszkedik, épp ezért nem bántam volna, ha nem az édi-bédi vonalat lovagolja meg. Dehát mit tehetünk, manapság ez a kelendő.
Egyébként, hogy az ízlés mellett szólaljon fel a bőrkémia is: rajtam semmiféle barackos vagy narancsos jelleg nincs, mint ahogy azt előttem leírták, sima édes cseresznyés tejcsoki.
Szilázsa, tartóssága teljesen rendben van, és a fejemben megvan az a kép, akihez ez passzol, csakhogy ez nagyon nem én vagyok.
Ha lapul a gardróbodban egy rózsaszín masni vagy sál, amit a szigorú multis meetingeken felpattintasz magadra, akkor ez neked való.
Pinki édesség a gourmand illatok kedvelőinek, egy vaníliás praliné cseresznyével a közepén.

Vicky Tiel Sirene EDP

Vicky Tiel Sirene EDP
2020. február 12.

Mint ritkaság - és persze amcsi illat - ki kellett próbálnom, de engem nem nyert meg.
Romantikus és nőies, szappanos puhaságú, virágos tisztaságillat gyümölcsös felütésekkel. Elvileg.
Rajtam pedig tömény rózsa muskátlival, és ha még ez nem lenne elég jó adag bazsarózsa is társul hozzá és még több virág... Oké, én eleve nem szeretem a rózsát, nyilván ezért nem tudom szeretni, de azért találkoztam már olyan rózsás parfümmel, ami ennek ellenére működött rajtam. Ő nem ilyen, pedig többen a Gucci Accenti-hez hasonlítják.
Lényegében a pink Dove szappan parfümbe zárva, ráadásul tartóssága és szilázsa is brutális! Aki ilyesmire vágyik, bátran próbálja ki.

Madonna Nudes 1979 Masquerade EDP

Madonna Nudes 1979 Masquerade EDP
2020. február 12.

2010-ben jelent meg, az orr mögötte az a Marie Hugentobler, aki az Atelier Materi niche manufaktúra parfümőre. Nem igazán ismert ritkaság, pedig meglepően finom - elvileg - gyümölcsös-virágos illat, bár számomra inkább orientális beütése van.
Szóval aki tipikus friss, fiatalos gyümis-virágos illatot keres, az rossz helyen jár.
Fejillatában feketeribizli mellett sárgabarack, ami rögtön egy érett, húsos, dús benyomást kelt, ehhez jön a lágy pink rózsa, - ami kevésbé határozott vagy túláradó, mint a vörös társa - , és erdei liliom (igen, gyöngyvirág helyett határozottan liliom!) A szokásos pézsma alap tökéletesen kiemeli ezeket a finom nőies jegyeket, a fanyarkás almafavirág pedig ad egy kis üdítő fricskát neki.
Keleti luxus hatású, meleg és csábító virágba borulás erdős-fás hatással és a pézsma lágyságával.
Nem túl komplikált, sőt, mondhatni egyszerű, mert hamar kialakul, cserébe viszont brutál tartós!
Összességében egy nagyon érzéki virágos illat született, amit inkább alkalomra ajánlok.