Kyiera

Regisztráció dátuma: 2023. június 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2023. június 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 9 vétel
Megnézem

NARS The Multiple

NARS The Multiple
2023. december 13.

Sokat vártam ettől a terméktől, sok beauty videóban találkoztam vele. Pirosítóként használom, valljuk be máshol nem igazán állja meg a helyét...
Orgasm árnyalat tulajdonosa vagyok, valóban szép a színe, de a nap végére sokat veszít belőle. Azt vettem észre, hogy többet pepecselek a termék felvitelével, mint egy átlagos púderrel, pedig gondolom pont hogy a termék lényege a praktikusság lenne (vagy csak én vagyok béna). Ha maga a kis stifttel viszem fel, akkor az ujjaimmal finomítanom kell az élein hogy azért nézzen már ki valahogy, aztán pepecselek azzal, hogy túlságosan eltapogattam az arcomon már meg nem látom a színét, ecsettel meg valahogy nem volt az igazi. Nem éri meg az árát, inkább a púderes verziót ajánlanám, szerintem sokkal szebben is mutat a bőrön.

Garnier Essentials Frissítő Szemfesték Lemosó

Garnier Essentials Frissítő Szemfesték Lemosó
2023. szeptember 29.

Szerencsére csak utazó méret volt belőle, nyaralásra vettem. Sajnos nem figyeltem, a garnieres szőlős tonikot akartam megvenni, de hál'istennek mivel ugyanolyan a csomagolások kb., így benéztem. Sminket nem szedi le szépen, sokat macerázok vele, mire leszed mindent. Nem okozott irritációt, szememet nem csípte.

Herbs of Bulgaria Lavender Kézkrém

Herbs of Bulgaria Lavender Kézkrém
2023. szeptember 7.

Ajándékba kaptam, elkenegettem szép lassan. Kellemes az illata, de nem igazán találtam benne a levendulát. Szépen beszívódott, nem voltam ragacsos tőle, az állaga lágy, nagyon kényelmes. Sajnos a hidratálása 0. Keményebb téli napokon még a semminél is kevesebb valahogy, főleg, hogy hajlamos a kezem sebesre/véresre kiszáradni. Esténként elkenegettem, de reggelre nem lett semmivel sem szebb/hidratáltabb a kezem.