kykyke

Regisztráció dátuma: 2018. június 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Fresh Natural Pumpás Női Dezodor

Nivea Fresh Natural Pumpás Női Dezodor
2019. augusztus 13.

Ajándékba kaptam nem olyan régen - ugyanis tényleg még mindig gyártják -, és első használat után beleszerettem. Friss, tisztaság illata van, imádom, csak azért, hogy érezzem is befújom magam, pedig tényleg nagyon tartós, reggel fújok, délben még egyszer, de csak a biztonság kedvéért, mert amúgy nem lenne rá szükség, ami nagy szó, mert én már minden létező izzadásgátlót kipróbáltam, ugyanis nagyon-nagyon izzadós vagyok sajnos. A Solutio Antisodurica sem ennyire hatásos nálam, mint ez.
Egyetlen hibája, hogy nem minden alkalommal, de néha csíp és égető érzés lesz, amikor magamra fújom... De nem olyan vészes, elviselhető, és hát a büdimentességért mindent, és mivel nem is állandó probléma, nem fogom emiatt elhajítani magamtól, sőt, most fogok egy újat beszerezni. :)
(Szerintem intenzív használat mellett (napi többszöri fújással) kb. 1 hónapig bírja.)

Essence Lash Princess Sculpted Mascara

Essence Lash Princess Sculpted Mascara
2019. január 9.

Vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Összességében nagyon jó spirál, tényleg csodás pillákat ad, viszont ahogy számomra az összes Las Princess, ez is elkenődik az egész napi viselettől. Délutánra vagy már előtte is fent a szemöldököm alatt a szemhéjamon lesznek foltok, illetve alul is az alsó pilláktól, hiába teszek fel korrektort mindkét helyre. Mind a három terméket kipróbáltam, a keféje számomra ennek volt a legszimpatikusabb, egyébként pedig minden más tökéletesen egyezik, tehát hogy bár szép pillákat varázsol, kenődik.

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2019. január 9.

Hajnaplóm egyik állomása volt ennek a sampon-balzsamnak a kipróbálása, gondoltam, vesztenivalóm nincs, már lassan kezdtem feladni a hajam állapotának rendbe tételét, de aztán jött ez a csodaszerhez hasonlatos kombó, és no...
A hajam fényes, csillogó, sokkal kevésbé kócolódik, és noha másnapra azért kissé seprűs lesz az alja, közel sem annyira, mint egyéb termékektől. A samponokból én mindig rengeteget használtam, ez viszont egy mosással is viszonylag kis mennyiséggel remekül tisztít és habzik. A balzsamnak erőteljes illata még másnap is érezhető, pedig ilyesmire még nem volt nálam példa.
Olvastam több helyen, hogy a pantenol micsoda csodaszer, és mikor megláttam, hogy ezt is tartalmazza a sampon-balzsam (a neve sem véletlen) rögtön megértettem. Ha van időm, hajmosás előtt jól be szoktam dörzsölni a hajam és fejem pantenol habbal, amitől mosás után mág mesésebb az eredmény.
Határozottan tudom ajánlani ezeket a termékeket. A hajam kezd normális hajjá változni, és nem egy vékonyszálú seprű van a fejem tetején. ;)

UPDATE:
2-3 hónap után arról tudok beszámolni, hogy nem tudom, mitől függően, de van, hogy nagyon jó a hatása, viszont vannak olyan napok, amikor még mindig iszonyúan szálkás az egész hajam, pedig ugyanúgy, ugyanannyit alkalmazok belőle.
Ami nem változott, a csodás illat és annak tartóssága. Eszményi, de tényleg, még másnap is bőven érzem a hajamon az illatát (nyilván a balzsammal együtt használva ilyen hatásos). Illetve még mindig rettentő gazdaságos, a 3 hónap alatt nem használtam el 3 tubussal (500 miliset veszek), pedig viszonylag hosszú a hajam, és kétnaponta mosom meg.
Még mindig ajánlom, de csak a balzsamával együtt!