Kylanee

Regisztráció dátuma: 2014. július 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice Prime and Fine Pore Refining and Anti-Shine Base

Catrice Prime and Fine Pore Refining and Anti-Shine Base
2015. szeptember 4.

Nem éri meg az árát. Mattító hatás nálam 0. És nem csinál semmit a pórusaimmal az alapozó valóban egy lehelletnyit jobb rajta eldolgozni, de ezért a pénzért inkább nélküle dolgozom el. Lassan szívódik fel és nekem zsíros érzést hagy, pedig nagyon keveset használok belőle.

Élisee Cool Colors! Hair Color Mousse

Élisee Cool Colors! Hair Color Mousse
2015. április 4.

4-et is kipróbáltam. Mindegyikkel elégedett voltam. Az egész a pink-kel kezdődött, egy barátnőm adta oda amit ő már nem használt el. Minden áron lila hajat akartam. Így felkutattam, hogy hol is lelhető. Akkor éppen nagyon ki volt fogyva, de volt kék és ezüst. Az ezüst nagyon jó volt, mint hamvasító, Egy picit tényleg nehéz kezelni és sokat kell ügyeskedni, hogy egyenletes legyen. Utána a kék-pink kombó következett. Nagyon szép lila volt tőle a hajam, kicsit színátmenetes és soha nem volt ugyan olyan, nem lehetett megunni. =) Aztán most április 1-el találtam végre lilát, így rávittem a szőke hajamra. Káprázatosan szép lila, kicsit kékes lila, de rózsaszínnel keverve tökéletes. Most konkrétan koptatom, mivel sajnos nem engedik, hogy így maradjon, de szép levendula lilára kopott 3 koptatás után. (koptatás: korpásodás elleni sampont rajtahagyom úgy kb 20 percre) Elég makacs, de most már rá merem vinni majd a szőke festéket, hogy vissza változzon szőkévé. Én 4 pontot adok neki a kezelhetősége miatt.

Balea "My Golden Twenties" Ápolókrém

Balea "My Golden Twenties" Ápolókrém
2014. december 15.

Már el is használtam az elsőt. A csomagolása tetszett meg nagyon, először nem is néztem mi van benne, vagy milyen illata lehet. Kellemes visszafogott illatú, kicsit a Niveára emlékeztet, ápolásban is. Megérte, de én keveslem a mennyiségét. Az arcom nem szereti, de a kezem imádta.