Kylee

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dettol Antibakteriális Sensitive Szappan

Dettol Antibakteriális Sensitive Szappan
2015. március 25.

Én hosszú ideje küzdök a pattanásokkal, folyamatosan. Ezt a szappant nagy győzködés árán próbáltam ki, és hatalmas megdöbbenéssel tapasztaltam a hatását. A rengeteg kifejezetten pattanásra való kencefice után (úgy, hogy a szappanokat már rég leírtam, és veszett ügyként magam mögött hagytam), ez a szappan végre úgy tűnik, tartós, jó hatással bír. Már ötödik hónapja használom. Időnként megjelenik két-három pattanás, de azokat is egy-két arcmosással leküzdi a szappan. Túlságosan nem szárít, bár nekem az vált be, hogy napi háromszor mosok arcot, és az azért egy kissé megviseli, pláne elég száradós bőrömet. De messze nem viseli meg annyira, mint amennyit mosom, és szemmel láthatóan jó a hatása. Annyi még, hogy lassan fogy a szappanom, és ahogy egyre kisebb lett, úgy figyeltem meg, hogy egyre kevésbé hat. Azt hittem, hogy, mint oly sokszor, kezd hozzászokni a bőröm, de érdekes módon, mikor máshova kellett vennem, hogy legyen, és időkihagyás nélkül elkezdtem egy újat, az ugyanolyan átütően hatott, mint a régi még ifjúkorában. Kicsit nem értem. Valakinek esetleg van erre valamilyen magyarázata?

Dove Pure & Sensitive Szappan

Dove Pure & Sensitive Szappan
2014. szeptember 23.

Kipróbáltam, de szinte rögtön teljesen kipattogzottam tőle, rengeteg apró pattanással (és még alig egy hete voltam kozmetikusnál :( ), és az egész fejem bepirosodott tőle. Igaz, nem szárított, de furcsa, szivacsos tapintású lett tőle az arcom. Ettől megválok.

Wella Pro Series Volume Sampon

Wella Pro Series Volume Sampon
2014. szeptember 21.

Engem a ProSeries Moisture vett meg, de miután az elfogyott, nem volt többé száraz a hajam, úgyhogy erre váltottam. Azóta is jó, nincs vele bajom, heti kétszeri hajmosásnál. Nem lett szárazabb a hajam, nem viszket a fejbőröm, és egy flakon sokáig elég.