Kynee

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Avon True Bőrnyugtató Hatású Mattító Hatású Alapozó

Avon True Bőrnyugtató Hatású Mattító Hatású Alapozó
2018. február 2.

Update: Évekig használtam ezt a terméket, mostanában viszont valamit változtattak az összetételén. A leghalványabb árnyalata is narancssárgára oxidálódik, és az eddigi jó kis alapozó helyett egy sűrű, olajos massza van az üvegben. Először persze azt gondoltam "biztosan selejt, vagy régóta állt a polcon", de a második amit rendeltem is ugyanilyen volt. Kár érte. :'(

Szerencsére ritkán van szükségem erősebb alapozásra, nem is szeretem a túl sok vakolatot. Kicsit sűrű, egy csepp vízzel szoktam hígítani, de mivel még valamikor télen rendeltem ezért nem kap mínuszt. :) Nem csíkos és hogy könnyű vele dolgozni nem kifejezés. Hihetetlen milyen szépen és egyszerűen egyenletesre lehet tapogatni. Pici púderrel mindig fixálom, így elég tartós és persze matt is. Nekem rosszabb napokon a patijaimra és a karikás szemeimre több mint elég, tökéletesen fed viszont egyáltalán nem maszkszerű.

Avon Mark Matt Hatású Alapozó

Avon Mark Matt Hatású Alapozó
2017. december 31.

Nagyon folyékony, viszont nagyon gyorsan szárad. Ha 3 másodperc alatt nem sikerül eldolgozni, utána inkább már csak letörlöd és maszatolod. A fedése nem "könnyű" hanem nagy büdös nulla, viszont legalább egy maszkszerű matt hatása van. Kivéve ahol átfénylik.

Avon Luxe Alapozó SPF20

Avon Luxe Alapozó SPF20
2017. december 23.

Életem második legrosszabb alapozója. Az egyetlen pozitívum h folyékony, az előzőből (avon true mattító alapozó) 8 nyomás kellett reggelente, ebből elég 2. Az hogy nem fed túl jól nálam nem nagy probléma, de ha már "luxus" névvel hirdetik lehetne jó is.
Negatívum: amikor felkenem jó a színe, aztán mire megfogom a szemfestékes palettát legalább 3 árnyalattal sötétedik. Az illata elég erős, nekem különösebben nem tetszik. És ami nagyon rossz, h csípi a szemem. Nem kenem bele, csak alá, de könnyesre és pirosra marja. Megy a kukába amint sikerül valami mást vennem.