La-Fee

Regisztráció dátuma: 2014. március 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 28.
Bőrprobléma: -

Annemarie Börlind Szájfény

Annemarie Börlind Szájfény
2020. február 24.

Nagyon szép barack színbe szerettem bele. Puha, nem ragad és amúgy gyönyörű fényű. Nem túl tartós, de kellemes viselet szívesen kenem újra.
Ups, ez semennyire sem tartós és besárgul a számon...nem ajánlom.

Annemarie Börlind Szemceruza

Annemarie Börlind Szemceruza
2020. február 23.

Már nem így néz ki a külső, most fekete színű kívülről a ceruza. Kézen próbáltam ki a tesztert, ott szép mély lilasfekete szint mutatott, puhán lehetett rajzolni vele. Persze rögtön kellett, megvettem és csalódott vagyok. Kemény, alig fog, fáj vele sminkelni. Pocsék. Kicsit tompítottam a hegyén, hátha jobb lesz. Akkor már sikerült valamicskét kis vonalat rajzolni a szemhéjamra, ami fakó lett. És egy óra múlva már nem is látszott, azaz alig. Aláalapoztam, púdereztem, ahogy kell. EL és Chanel szemceruzák után szinte röhejes. Gondoltam jó márka, natúr márka, Németországban elég elterjedt és szeretik is. Én is próbálkoztam vele, van ami tetszik Börlind - től, de ez nem.

Wella Koleston Perfect Me+ Hajfesték

Wella Koleston Perfect Me+ Hajfesték
2020. február 3.

Maximálisan elégedett vagyok vele, mindent tud. Ősz haj fedés, csillogó, BARNA (mint a mintán), nem feketés sötétbarna, kávébarna, a hajam vége sem..
Szóval imádom 7/71 árnyalat, 6% hidrogén peroxiddal használva (szín a színben, egy árnyalattal világosabb) nem kopik, nem szárít, álomszép.