La-Fee

Regisztráció dátuma: 2014. március 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 28.
Bőrprobléma: -

Max Factor Colour Elixir Rúzs

Max Factor Colour Elixir Rúzs
2021. december 3.

Nagyon jó minőségű rúzsnak tartom. Engem borzasztóan idegesít ha érzem, hogy fullasztó egy rúzs, vagy szájfény, akár ápoló balzsam. De ez nagyon kellemes viselet és az első igazi piros rajtam, ami hideg árnyalat marad a számon és nem lesz öreges. Ez valami álomszép 😍 Nyár tél típusként az ujjammal utána ütögetve picit mint valami tündérmese szereplőnek, olyan színű a szám. Telt, jeges málnás szín. A lányom is megegyezte (pedig nagy kritikus), hogy "ez nagyon jó anya!" Ajándék neszeszerben árulják, amit rögtön el is kért a lányom :).
Az árnyalat Ruby Thursday, de van egy bogyósabb, sötétebb hideg árnyalat, azt is ki kell próbálnom. A kopása normális, diszkrét semmi extra, normális rúzsként viselkedik. Eléri a luxus szintet simán.

Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Treatment

Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Treatment
2021. december 2.

Nagyon szeretem ezt a szérumot. Argireline - t kerestem, ez összetettebb, több annál, leegyszerűsíti a reggeli rutint. Végre egy nappali szérum aminek hatása is van. Tiszta, matt bőr az eredmény és még semmi sem finomította így a pórusaimat mint ez a kis csoda. Biztos darab lesz nálam, mint ahogy az Advanced night repair szérum is estére.
Hozzáteszem, hogy a dupla tisztítás, hámlasztás, rutinos és tudatos bőrápolás nálam alap. Mondjuk elfogult vagyok az Estée Lauder termékekkel, de nekem klasszisokkal szebb is a bőröm, mióta használom és nem keresek olcsóbb alternatívát.

Dralle Fűszeres Szappan

Dralle Fűszeres Szappan
2021. november 25.

Adventi fűszeres illata miatt fogott meg, a doboza is békebeli, színes, ünnepi. Régóta ismerem, mindig látom a polcokon Németországban, vettem is már, de ilyenkor télhez közeledve jövök rá mindig, hogy ez milyen jó illat. Finom selymes habja van, nem szárít, nagyon jó vele fürödni.