laanyka

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2022. február 10.

A bőrömnek feltétlen hyaluronra volt szüksége :D, így gondoltam veszek egy szérumot, az egyszerűbb, mint maszkozni. Ez a márkát már eleve ismertem, a B-bomb niacianamide-os szérumot is használom és nagyon szeretem. Túl sok pénzt nem akartam érte kiadni, mert tapasztalatom szerint a kevéssé problémás bőr (mint amilyen az enyém is) esetében teljesen felesleges a 20-30 ezer ft-os csodakrémeket és szérumokat megvenni, egy dekával se lesz más az eredmény, mint ezektől. Nekem legalábbis nem volt. Kombinált bőröm van, ezért a rich változat too much lenne, így a light verziót választottam. Tényleg semmi brutál extra változást nem okoz, nekem hidratáltabbá és élettel telibbé teszi az arcom - én ezt is vártam tőle, így absz hozta azt, amit szerettem volna :).

L'Oreal Paris Les Macarons Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Macarons Liquid Lipstick
2022. február 8.

Akciósan vettem a dm-ben a a berry cherie árnyalatot, ami egy ilyen pinkes-priros szín. Nagyon fura szaga van, gondolom cseresznye akarna lenni, de inkább fonnyadt műanyag-szerűség vagy nem is tudom :D A szín maga nagyon szép pigmentált. Picit nekem is szárít, de nagyon odafigyelek a szám hidratálására, így annyira nem vészes. Picit ragad az elején, da nagyon tartós és az evés-ivást is bírja. Viszont ez is olyan furán kopik/leszedhető, mint a maybeline, van ahol gyorsan lejön, máshol meg foltokban odaragad és vakarni kell. A high end változatoknál nincs ez, dehát valamit valamiért :) A színválaszték szerintem nem rossz, bár a világosabb árnyalatokat nem próbáltam.

It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Eye Cream

It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Eye Cream
2022. február 4.

Akciósan vettem, teljesen le volt rabolva mire odaértem. Nem ismertem ezt a márkát, de épp szemkrémet kerestem, ezért gondoltam kipróbálom. Előtte lancome krémem volt, de azt indokolatlanul drágának találtam 20 ezerért. Még csak ismerkedünk, de jónak tűnik - annyira nem problémás ez a terület nekem, de egy kis hidratálás, megelőzés mindig jól jön. Jó lenne egy kis ránctalanítás is, de azt nem várom tőle :D. Aztán persze ki tudja.