laanyka

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. március 13.

Én azt hittem h csak túlzás h kb mindenhol sold out és ilyen hype meg olyan hype. De nem.. tényleg szinte sehol nem lehet kapni, egy külvárosi TESCO melletti DM-ben hoztam el az utolsó darabot. Még csak párszor próbáltam de nem tűnik rossznak. A keféje kifejezetten tetszik, szép nagy pillákáat csinál és szépen szárad, nem pereg. Szóval összességében semmi baj nincs vele és az ára sem túlzás, de ezt az Essence spirálom is tudja :). Szóval tényleg szép és jó, de az óriási különlegességét azért nem érzékelem, ami indokolná ezt az óriási hypeot körülötte.

Biotherm Blue Therapy Amber Algae Revitalize Night

Biotherm Blue Therapy Amber Algae Revitalize Night
2021. február 14.

A nappali verziótnem próbáltam, úgyhogy nem kombóként használom. Ez a krém kellemes, nyugtató érzetű, kicsit testesebb, de nem túl nehéz. Nekem egyelőre bevált.

Lancome Renergie Eye Cream

Lancome Renergie Eye Cream
2021. február 14.

Nagyon jó ez a krém. Kicsit kenősös érzetű, én pont ezért szeretem. 30 éves vagyok és nincs különösebben problémás bőröm, de azért a stresszt az én bőröm is érzi, főleg a szemem környékén..úgyhogy emiatt egy jó szemkérm aranyat ér. Plusz a megelőzés sem utolsó szempont. Nekem ezt a két kritériumot ez a krém tökéletesen tudja teljesíteni.