laanyka

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Barnängen Sensitive Tusfürdő

Barnängen Sensitive Tusfürdő
2019. október 28.

Update: Sajnos nem szeretem. Nem is utálom, mert nem okoz semmi irritációt, de arra, hogy a bőrömmel ne történjen semmi, eléggé drága. Az illata is hamar elillan és a bőrselymesség, amit okoz sem hosszan tartó. Ennél sokkal jobb és olcsóbb alternatívák vannak. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Nagyon jó kis termék, visszafogott illata van, nem habzik túlságosan és kellemesen puha lesz tőle a bőröm.

L'Oreal Paris Hydra Genius Aloe Water - Dry & Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Aloe Water - Dry & Sensitive Skin
2019. október 9.

Mostanában nagyon rákaptam a hidratáló zselékre/gélekre. Most a pompom rózsavizes zselémet és a vichy termálvizes gélemet váltogatom, de glamour napokon ez 50%-os volt, gondoltam kipróbálom. Eléggé erős, maszkulin illata van, olyan kb. mint a párom arcvize. Ez sokakat zavarhat, de nekem nagyon nagyon tetszik. Emiatt ez nekem ez egy pozitívum, de itt is olvastam h ez sokakat zavar. Az is fontos szerintem h mit várunk egy ilyen hidratáló géltől. Én nem ezekre a kozmetikumokra építem az arcápolásomat, de nagyon szeretem kiegészítőként használni. Így én azt kaptam most is a pénzemért, amit vártam :).

Schwarzkopf Got2b Scent Crown Ocean Vibe Hajparfüm

Schwarzkopf Got2b Scent Crown Ocean Vibe Hajparfüm
2019. október 4.

Nagyon tetszik az illata, bár a tengerhez semmi köze :). Az egyik régi Armani parfümömre emlékeztet. Sokáig érződik, ha reggel felfújom este is érzem magamon, de ha ezt felteszem, parfümöt nem is teszek mert lefullad mindenki a környezetemben :D. Eddig pár alkalommal használtam csak, de eddig mindig jól működött.