labelloka

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Charlotte Testápoló Kókuszolajjal

Charlotte Testápoló Kókuszolajjal
2016. január 18.

Számomra nagy csalódás volt. Megvettem, mert gyorsan kellett testápoló és ez 300 ft volt. Hát ekkorát még nem csalódtam testápolóban. Tipikusan elmondható ebben az esetben, hogy olcsó húsnak híg a leve.... Kezdeném ott, hogy a bőröm nem szívja be, majd elkezd összeállni kis csomókba és mint a radír jön le a bőrömről. Próbáltam, úgy használni, hogy tényleg csak egy nagyon picit nyomok belőle, de úgy sem volt jobb. Az illata pedig valami olcsó édes valamire emlékeztet, csak kókuszra nem. Soha többet nem veszek ilyen márkájú testápolót, az is biztos. Utólag még azt a 300 Ft is sajnálom érte, mert ennyire...rossz egy termék. Kár, hogy erre nem adnak pénz visszafizetési garanciát. na ennyit erről a termékről.

Synergen Kompakt Púder

Synergen Kompakt Púder
2016. január 18.

Az egyik legeslegjobb púder zsíros- vagy kombinált bőrre!!! Előtte használtam a müller saját márkás púderjét, majd a manhattan clearface-től a púdert, de egyik sem fedett ilyen jól. Nagyon nagyon szépen fed. És nagyon szépen szárítja a pattanásokat, amikor nincs pattanásom akkor pedig nem szárítja túl az arcomat. Ár- érték arányban is kiváló.

Garnier Micellás Arctisztító Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Garnier Micellás Arctisztító Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2016. január 18.

Nekem nagy Szerelem! Nagyon jól tisztít és ápol ez a micellás víz, szépen tisztít, nem okoz irritációt sem. Tőlem 5 csillagot kap.