lacrymosa88

Regisztráció dátuma: 2016. január 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Head & Shoulders Mentol Sampon

Head & Shoulders Mentol Sampon
2021. március 19.

Ezt a fajtát is szoktam használni, de az almásat jobban szeretem. Nyáron igazán jólesik a hűsítő érzés hajmosás után, viszont télen kifejezetten zavar, hogy szó szerint fázik a fejem tőle.:-D

Neha Természetes Hennapor

Neha Természetes Hennapor
2021. március 19.

Több, mint egy éve használom ezt a fajta hennát. Egyszerű kikeverni, én citromlével és csapvízzel szoktam sűrű főzelék állagúra kikeverni este, és másnap festem. Legalább 4-5 órát hagyom állni a hajamon, de megesett, hogy 6-7 órát is fent volt. Sosincs extra rendetlenség a festés közben/után, nem kell hígra keverni és nem folyik szanaszét. Ami lecsöppen, azt egyből feltörlöm, ha a bőrömre kerül, azonnal letörlöm. Zsugorfóliába tekerem a fejem, rá egy zuhanysapka, arra rá egy fekete kötött sapka és kész.:-D Természetesen gumikesztyűben kencselem a hajamat, bár kimosáskor már nincs rajtam, az a kis narancsos árnyalat meg mosogatáskor lekopik.:-) Én a legelső hajmosást sima vízzel szoktam elvégezni, hogy tartósabb legyen az eredmény. Még elég élénk aznap a színe, de másnap és utána már gyönyörűen besötétedik, mélyül az árnyalat. 2-3 nap múlva szoktam már rendesen samponnal megmosni.
Sokan nem szeretik a "szagát", szerintem mérföldekkel kellemesebb ez a száraz fű illat, mint mondjuk a vegyi festékek fojtogató bűze!

Police To Be Tattooart EDP

Police To Be Tattooart EDP
2021. március 17.

Egyik ismerősömön éreztem, rá is kérdeztem, hogy milyen illatot visel. Tisztára olyan, mintha a Versace Crystal Noir egy bohókás, fiatalosabb változata lenne. Nagyon intenzív, viszont kellemesen gyümis-virágos-fűszeres koktél.