lady001

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa
2019. január 11.

Nincs mese, imádom! Kifújaskor a szeder a meghatározó, később lágyul az illat és átveszi az édes krémes tejszínhab. Olyan kis lágyan körülölelő illat. Szinte egész nap érződik. Tartóssága erős négyes. Ajándékba kaptam egy nagyon kedves barátomtól, és szerintem illik rám ez a nem túl tolakodó édes illat. 💖

Burberry My Burberry EDP

Burberry My Burberry EDP
2019. január 11.

Nem ez a kedvenc parfümöm, viszont kedvelem az illatát. Szerintem nagyon illik kicsit hűvösebb, esősebb napokra. És olyankor szívesen fújom magamra. Tartóssága csillagos ötös mert két fújás és egész nap érzem magamon. A bergamot dominál jobban az én bőrömön.

Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Intense EDP

Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Intense EDP
2016. augusztus 11.

Még soha egyik parfümhöz sem írtam véleményt, én inkább elolvasom ki mit gondol az illatról. De ennél a csodánál úgy éreztem meg kell osztanom a gondolataimat. :) Netről rendeltem egy 75 ml-es tesztert ebből az Intense változatból. Már drogériákban többször kipróbáltam és egyre csak erősödött bennem az érzés hogy nekem EZ kell. Azt hozzá kell tennem, hogy nagyon finnyás vagyok illatok terén, mindig próbálok valami számomra különleges illatot választani, nem a tucatillatok közül válogatni. Sokáig kerestem azt az illatot, amire az a jelző jut hogy diszkrét, lágy és kellemes. És ebben a parfümben megtaláltam. Hihetetlen, de reggel magamra fújom és este is érződik, tényleg extra tartós. De nem csak úgy szétárad körülötted az illat, hanem inkább diszkréten párolog az egész nap folyamán, és csak a bőrömhöz közel lévőknek érződik, ami nálam plusz pont. Szóval nem az a célja, hogy középpontban legyen. Arra más parfümök vannak. Inkább tavasz-nyár időszakra ajánlom. Szóval én adok rá egy 5-öst mert új kedvenccé vált.