Ladybee

Regisztráció dátuma: 2019. július 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. július 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique EDP

Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique EDP
2021. október 14.

Ez nagyon jó. Nagyon szép. Nőies, kifinomult, de
visszafogott. Tartós. Bármikor, bárhová, mindig, mindenhová. Nagyon örülök neki. A Shisheido Ginza és ő számomra új reményt hoztak a designer parfümök piacán. 100 csillagot is adnék neki, ha lehetne.

Lush Rose Jam EDP

Lush Rose Jam EDP
2021. szeptember 20.

Kipróbáltam hétvégén a jelenlegi változatát.
A tusfürdő szuper, a testpermet imádnivaló, a testkondícionáló remek, a krémparfüm csodás.
A parfüm verzió szörnyű.
Az American Creammel ugyanezt sikerült a Lushnak. Az illat minden formájában nagyszerű - kivéve parfümként.
A Karma cuccokból is a parfüm a leggyengébb láncszem.
Hát ez van. Én nagyon szeretem a Lush termékeit, de parfümöt még igazán jót nem találtam náluk. A testpermetekkel viszont érdemes kísérletezni.

Bvlgari Splendida Patchouli Tentation EDP

Bvlgari Splendida Patchouli Tentation EDP
2021. szeptember 18.

Már egy ideje tervezek írni róla, de a hűvösebb időt vártam, ami ma meg is érkezett, így volt alkalmam megkóstolni így is.
Szerintem a pacsuli olyan, mint a sushi. Vagy szeretni vagy utálni lehet, nincs középút és aki szereti, az pont azt szereti benne, amit a másik utál: a nyers halat.
Én szeretem a pacsulit. Érzem minden pacsuli hangsúlyos parfümben azt, amitől az utálói a falra másznak és pont azt szeretem benne. 😃 Meg azt, amilyen hatással van rám. Ugyanis jó kedvem lesz és energikusabbnak érzem magam tőle.
Aki szereti a pacsulit, tényleg próbálja ki, mert egy szuperjó darab. Aki meg nem, az kerülje el messziről. 😜 ❤️