LadyBianka

Regisztráció dátuma: 2018. június 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. június 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2020. március 4.

Sógornőmtől kaptam ajándékba, nem ismertem előtte a terméket.
Nekem napközben nagyon ki tud száradni az ajkam, de ez a kis csoda remekül rendbe teszi pár perc alatt. Saját részre sokkal jobban teljesít, mint a Carmex, bár előtte évekig ő volt a favorit. Igazi kis kincs, beszereztem belőle többet, hogy minden táskámban legyen, nincs nap nélküle :) és az összetevőkért külön dicséret.

Guerlain La Petite Robe Noire

Guerlain La Petite Robe Noire
2020. március 4.

Ez a parfüm a nyári illatom!
Kell neki a meleg, szerintem akkor jön ki legjobban a cseresznyés-áfonyás illat.
Tartós, nem jön szembe az utcán, igazi elegáns, nőies illat melyet viselni kell tudni! Maximálisan tükrözi Párizs utcáinak a a hangulatát, azt a kifinomultságot, de mégis bujaságot, ami ha azt mondod, hogy "francia parfüm", akkor mindenki tudja miről van szó.
Már a második üveget fogyasztom, biztosan évekig újra veszem!!

Marc Jacobs Divine Decadence EDP

Marc Jacobs Divine Decadence EDP
2020. március 4.

Imádom ezt a parfümöt, a párommal csak "kapormezőnek" szólítjuk:D ő találta nekem ezt a parfümöt, és amit megillatoltam teljesen eggyé váltam vele és tudtam, hogy nekem ezt ki kell próbáljam. Én teljes mértékben a kaprot érzem benne!
Már a második üveg végén járok, abszolút a téli illatom, a nyári a Guerlain La Petite Robe Noire mellett.
A tartóssága nekem pont elég, én nem is szeretem, ha valaki "húzza a csíkos" maga után. A csomagolása 10pont <3
Szerintem ezt az illatot vagy nagyon elutasítani vagy imádni lehet, nincs kecmec, NEM jön szembe minden nap :))