ladybird80

Regisztráció dátuma: 2014. október 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. október 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2018. szeptember 18.

MAC sminkoktatason probaltam ki, utana rogton haza is vandorolt velem egy. Szep, sot szinte ragyogo bort varazsol, bar kombinalt bornel, mint az enyem, arra valoban oda kell figyelni, hogy egy mattito porral fixaljuk. Az alapozokat nehezen birom, mindig ugy erzem, hogy fullad a borom, de ez eddig bevalt. :)

Max Factor Masterpiece Nude Paletta

Max Factor Masterpiece Nude Paletta
2016. július 29.

A paletta golden verziojat sikerult beszerezni par hete, csodaszep, selymes fenyu es pigmentalt szinek,nagyon jol kombinalhato nappali es esti sminknek is.
A sima nude verzio is hazajott velem - hiaba van par nude palettam mar, ennek nem birtam ellenallni, es nagyon jol hasznalhatoak a szinei. Az egyik kedvencem lesz, azt hiszem. :)

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2016. április 2.

Vegre sikerult hozzajutnom tobb Envy ruzshoz is, ahogy tobben is irtak elottem, a Dynamic tenyleg csodaszep szajszin, de amin megdobbentem, hogy a Fierce is milyen gyonyoru. Nem igazan hordok piros ruzsokat, igy tartottam attol, hogy nagyon sok lesz felteve, es kisse vampirra fogok hajazni vele, de harmonikusan es nagyon noiesen nez ki. 😀 Ecsettel pedig szabalyozhato a szinmelyseg, ha megis soknak talalnam nappalra. A tartossagaval kapcsolatban vegyes erzelmeim vannak, eleg sokat birnak, de 6 orat tutira nem, igaz, eddig csak magaban viseltem, nem alapoztam ala. Tovabbi teszteles folyamatban! 😀😇

1 ÖSSZETEVŐ

Coriander Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott