Ladybrown

Regisztráció dátuma: 2014. július 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

L’Oréal Paris Air Volume Mega Mascara

L’Oréal Paris Air Volume Mega Mascara
2020. október 28.

2 hete használom. A keféje tetszik, jól tudom használni, viszont más spiráljaik feketéje tényleg intenzívebb! 3-4 óra után nekem is lemászik a szemem alá, ami azért meglepő, mert irodai munkát végzek és nincs vadmeleg, plusz nem egy olcsó termék, szóval... Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

L'Oreal Paris Color Riche Ultra Matte Free The Nudes Rúzs

L'Oreal Paris Color Riche Ultra Matte Free The Nudes Rúzs
2019. december 29.

Nekem 3 színben van meg, a no hesitation, a no judgment és a no diktat. Nagyon szeretem őket, hétköznapi rúzsok, nem szárítanak annyira, ha reggel és este balzsamozol alá, nem vészes. Nem extra tartós, evés ivás után nekem szépen kopnak. Tetszenek! Az ára lehetne kedvezőbb és ezt a nagyirúzs illatot feledhetnék, de ettől függetlenül szívesen használom.

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon
2018. június 1.

Gyorsan zsírosodó hajam van, mivel sok és vállig ér, a nyár beköszöntével eléggé izzadékony a fejbőröm. Este a levendula illatától igazán relaxáló a hajmosás, reggel pedig nagyon jólesik így indítani a napot. Puhává és szép fényűvé teszi a hajam. Szeretem a takarékos kiszerelését is. Viszont...értem, hogy sokmindenmentes, de így másnap már újra ápolatlannak, zsírosodónak tűnik a hajam, mint más samponnal a 3-4 napon. Nem vagyok benne biztos, hogy a télen nem teszek vele újra próbát, de eddig nem érte meg az kuponos árát sem.