LadyDeath

Regisztráció dátuma: 2021. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+
2021. május 1.

Eleinte csak itthonra mertem használni, mivel nagyon fényes leszek tőle, és a megfelelő mennyiségben felkenve eléggé zsíros, nehéz érzete van. Ezen segít a púderezés, így el szoktam viselni magamon, de azért várom az esti dupla arctisztítást. :D Utóbbi tulajdonképpen nem az ő hibája, alapból nehezen tűröm magamon a fényvédőt itthon. Ma végre kipróbáltam smink alá is, meglepően jól teljesített. Szebb hatása volt a korrektornak és a púdernek, jobban beleolvadt a bőrömbe, valószínűleg ez a fényvédő ragacsosságának köszönhető. Szivaccsal dolgoztam, így nem kukacosodott. A smink tartósságán sem rontott, valamivel hamarabb kifényesedtem, de ez nekem még belefér. Pattanást, irritációt egyszer sem okozott, a szememet sem bántotta.
Összességében ez egy nagyon jó ár-érték arányú fényvédő, szép összetevőlistával, egy próbát mindenképpen megér.

Nabla Cutie Palette - Coral

Nabla Cutie Palette - Coral
2021. április 27.

Első látásra szerelem volt. Már a csomagolása is gyönyörű, a festékek minősége pedig tükrözi az árát: könnyedén és szépen eldolgozhatóak, erősen pigmentáltak, tartósak, a matt színek krémesek. A személyes kedvencem a Red Shape nevű árnyalat, ami egy szatén piros, rezes fénnyel. A Mandarin nevű topper színnel együtt igazán különleges hatást kelt, utóbbi egyébként minden meleg árnyalaton (és önmagában is) jól mutat. Az Anyway nevű matt barnával pedig szinte minden sminket el tudok mélyíteni, illetve a szempillatőbe is most ez a kedvencem, ha nem használok tust. :)

NYX Suede Matte Lipstick

NYX Suede Matte Lipstick
2021. április 27.

Egyelőre egy árnyalatban (Cannes) van meg, de nem ez lesz az utolsó. Valóban szárítja egy kicsit a számat, és nem is ez a legkényelmesebb rúzsom. Viszont cserébe tartós, még a maszk alatt sem mászkál el és szépen kopik.