LadyDeath

Regisztráció dátuma: 2021. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revolution Haircare Plex 10 Hajkötés Helyreállító Lamellás Víz

Revolution Haircare Plex 10 Hajkötés Helyreállító Lamellás Víz
2023. április 30.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. Eddig nagyjából 6 alkalommal vetettem be, a használati utasításnak megfelelően sampon után, de még a balzsamozás előtt, törölközőszáraz hajon. 3-5 percig szoktam hagyni, hogy hasson. A csomagolása praktikus, könnyű használni, hiszen közvetlenül a hajamra tudom belőle csepegtetni a folyadékot. Az illata egész kellemes, de a többi hajápoló mellett nem igazán marad meg. Nem nehezíti el a hajat, és tényleg fényesebb, selymesebb lesz a végeredmény, mikor használom. Az eddigi tapasztalataim alapján viszont nem érzem egy kihagyhatatlan csodaszernek, inkább egy kis extra a hajápolási rutinban, kb. mint a fátyolmaszkok a bőrápolásban. :D

Alverde All-In-One Ápoló Olaj

Alverde All-In-One Ápoló Olaj
2023. január 25.

Testápolóként használom, elsősorban borotválkozás utáni extra ápolásnak, illetve manikűr utáni körömágybőr ápolóként is bevált. Van egy enyhe, kellemes illata, de semmi tolakodó. Nem hagy maga után nagyon olajos érzést, könnyű eloszlatni. Hamar beszívja a bőröm és érezhetően szebb, puhább a használata mellett, kellemes érzetet nyújt, viszont rendszeres használat mellett viszonylag gyorsan fogy. Hajvégápolóként is kipróbáltam egyszer, arra nem jött be, elnehezítette a hajamat (pedig csak nagyon keveset használtam) és kicsit sprőd hatásúvá tette, viszont emiatt csillagot nem vonok le, mert nem ez az elsődleges funkciója.

Vitabalans Oy Biotin Strong Hair & Nail Tabletta

Vitabalans Oy Biotin Strong Hair & Nail Tabletta
2023. január 17.
(!)

Tesztelésre kaptam. A körmöm és a hajam állapotán sajnos nem figyeltem meg érdemi változást több mint egy hónap után sem, viszont a bőrképem kicsit szebb, mióta szedem.