LadyMarga

Regisztráció dátuma: 2019. február 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

NARS Sheer Glow Alapozó

NARS Sheer Glow Alapozó
2020. szeptember 22.

Az alapozo finishe: szamomra egyaltalan nem fenyes, de egeszseges borkepet ad. Elsore meglepoen eros volt a fedese, de hamar ki lehet tapasztalni hogyan vigyuk fel a kivant eredmeny eleresehez.

Bortipusok szerint : szaraz, vizhianyos borre csak megfelelo szep borelokeszitessel es hidratalas mellett. Kombinalt borre tokeletes valasztas, egy konnyed hidratalas vagy primer is elegendo elotte. Zsiros borre is ajanlom de egy puderre az atfenyesedes miatt biztosan szukseg lesz pl. egy hosszu nap folyaman.

Bar szerintem felesleges parhuzamot vonni a ket alapozo kozott (DW vs sheer glow) , teljesen mast igernek, leirom a tapasztalatom mert sokan a ket alapozo kozul szeretnenek valasztani. Az Estee DW biztosan tartosabb alapozo am pl a tag porusokkal szemben szerintem a sheer glow sokkal jobban teljesit. A termeszetesebb "latszik de nem latszik" alapozo hatasanal szinten a sheer glowra szavazok ha valaki pedig lerobbanthatatlan full fedesu alapozora vagyik akkor egyertelmuen a DW lesz a befuto.

Szamomra sminkeskent allando darab a taskamban, vilagos borre (NC15-re) a Gobi arnyalatot batran ajanlom mindenkinek. Ha csak egy alapozom lehetne, o lenne az, tekintve hogy kevesbe szeretem a nagyon vastag fedesu alapozokat.

Tipp: ha van olyan bortipus ahol tul neheznek erzem ezt az alapozot, egy kis mac face&body-val keverve mennyei lesz a vegeredmeny! 😊

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2020. május 11.

Ez az illat szerintem a fuggetlen, eroteljes nem megalkuvo nok illata! :) Megoszto illat, pont mint az ilyen tipusu nok! Aki a tomeny edes illatokat kedveli az biztosan nem ezt a parfumot valasztja majd!
Korulottem mindenki felkapja erre a parfumre a fejet, es hosszu ido utan az elso ami kulonleges szamomra nem csak egy a sok kozul parfum a polcon! :) Tudni kell viselni nem mukodik mindenkivel, de akivel igen azt biztosan megjegyzik az illatarol! ;)

Urban Decay Original Eyeshadow Primer Potion

Urban Decay Original Eyeshadow Primer Potion
2019. október 21.

Nem lett a kedvenc termékem. A sminket tartóssá teszi, könnyű eldolgzni, mégis olyan érzésem van a csomagolás az adagolás illetve az ecset fejével kapcsolatban mintha egy sima olcsóbb drogériás terméket használnék. Alig tudom kivarázsolni a tubusból az anyagot. Nekem sajnos ez sokat ront a terméken, talán ha egyszer a kivitelezésre is időt szánnak majd újraveszem.