lakeresztes

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ilcsi Almás Citromos Tonik

Ilcsi Almás Citromos Tonik
2020. július 12.

Friss rendelésem az Ilcsitől, tegnapelőtt próbáltam ki először és mikor vattakoronggal áttöröltem vele az arcom azt vettem észre, hogy nagyon szépen megtisztította és sokkal tisztábbnak, üdébbnek éreztem az arcom utána, mint az eddig használt tonikoknál. Sokat gondolkoztam, hogy vajon megér-e 4x ezer forintot ez a termék, de nem bánom, mert már első használat után éreztem a javulást a bőrömön. Különösebben nem éreztem, hogy húzódna a bőröm a szárazságtól a használata után, bár van egy kis olajossága a bőrömnek esténként a nagy nyári melegben, így nem bántam, hogy egy kicsit leszárította, utána úgyis ment rá az éjszakai krém. Nyáron nagyon jó a bőrömnek, kérdés, hogy télen is így lesz-e, de addig is 5*, mert tényleg jó tonik!

Oriflame Love Nature Szappan Kókuszvízzel és Dinnyével

Oriflame Love Nature Szappan Kókuszvízzel és Dinnyével
2020. július 12.

Azért rendeltem meg, mert a tusfürdője a kedvencem, már lassan élni sem tudnék nélküle, annyira megszerettem😀
Ez a szappan sem volt rossz, de sajnos nem éreztem sokáig a kezemen az illatát a használata után, ezért egy kicsit csalódás nekem. Ennek ellenére nem pontozom le, mert az egyik kedvenc illatom

Oriflame Essense & Co. Szappan Bodzavirággal és Bergamottal

Oriflame Essense & Co. Szappan Bodzavirággal és Bergamottal
2020. július 12.

Valóban átlagoska volt, nem túl tartós, nem túlzottan habzó, de azért egy próbát megért, mivel akciósan vettem anno. Nekem egyébként a testálolója sem jött be sajnos..