lalabel

Regisztráció dátuma: 2018. október 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Magister Products Kókuszvíz

Magister Products Kókuszvíz
2020. március 18.

Kezdem a pozitívumokkal. Nagyon kellemes illatú, jól tisztít, kevés is elég belőle. Engem nem zavart, hogy könnyű bevonatot képez az arcomon (ez az érzés egyébként is hamar elmúlik).

Hosszú hónapokig rajongtam érte, újra is vásároltam az első flakon után, de sajnos az utóbbi időben rá kellett jönnöm, hogy ez a termék okozza az orcáimon megjelenő száraz, pirosas foltokat. Nagyon szárítja, néha csípi is a bőrömet, és ezen a hidratáló krém sem mindig segít.

Kicsit kétségbeestem, mert úgy éreztem, végre megtaláltam az igazit (és egyébként is szeretem a Magister termékeit). Sajnos mégsem ő lesz a befutó, de kevésbé érzékeny bőrre jó választás lehet.

Egy megjegyzés a csomagolással kapcsolatban: engem is zavar, hogy nem jár zól a kupak. Magammal vinni sehova nem tudom, otthoni használatra működik csak a nagyobb kiszerelés.

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő
2019. december 30.

Én még a flakonos változatot vettem meg.

Nekem ez most nem jött be... A hasonló illatú szappant szeretem, ezért reméltem, hogy a tusfürdőt is fogom. De ilyen töménységben ez az illat émelyítő, idegesítő, egyáltalán nem esik jól vele mosakodni. Ráadásul sajnos szárítja a bőrömet, pedig a márka sheavajas tusfürdője kifejezetten jót tett neki. Nem fogom elhasználni.

Magister Products Mandulatej Arc- és Sminklemosó

Magister Products Mandulatej Arc- és Sminklemosó
2019. december 30.

Azt hittem, nem fogom szeretni, mert a tejállagú arclemosókkal általában nem vagyok kibékülve. Mégis tettem vele egy próbát, mert a téli hidegben kiszáradt arcbőrömre szerettem volna egy kis extra krémességet a megszokott micellás víz-jellegű tisztítóim helyett. Bejöttek a számításaim! Nyáron talán túl sok lenne, de ilyenkor kész áldás, segít puhává varázsolni az arcomat, és a sminkemet is szépen leszedi (pedig a szempillaspirálommal sok lemosó nem tud megküzdeni). Az illata nagyon mandulás, édeskés, szerintem kellemes. Nyárra maradok a márka Kókuszvizénél, de jövő télen valószínűleg újraveszem ezt a lemosót.