lallala

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry
2016. október 13.

Ajandekba kaptam Amerikabol, ott olyan 2.5-3 dollar korul mozog az ara, hat annal tobbet nem is er, ezert sem ertem az itthoni arazast. Szoval szegeny eleve csak 4 csillagrol indul nalam.

Az illata tetszik, edeskes, de egyaltalan nem tolakodo, viszont a malnat en sem erzem rajta. Izre nekem meglepoen edes, bar ugy emlekszem az afonyas es az epres is hasonloan geil.
A csomagolasa csillagos 5, vegre egy olyan, ami nem nyilik ki a taskamban es ken ossze mindent. Ne kerdezzetek hogyan, de eddig mas ajakapolokkal mindig sikerult ez a mutatvany mar :D
Imadom az osszetevoit is, DE sajnos nem hidratal elegge :( :( :( Melegebb idoben teljesen jol mukodik, de ha hideg van, szinte folyamatosan kenegetnem kell vele az ajkaimat, pedig sosem voltam ajakir fuggo. Megjegyzem, fogalmam sincs, hogy voltak kepesek ezt osszehozni ennyi olajjal es shea vajjal az osszetevok kozott.
Emiatt tolem 3 csillagot kap csak, biztosan el fog fogyni, de magamtol nem vennem ujra.

Garnier Néó Deodorant

Garnier Néó Deodorant
2016. szeptember 8.

Hatalmas csalódás!
A rózsaszín verziót vettem meg és az illata szuper, de itt ki is merül minden pozitív tulajdonsága.
Azon túl, hogy persze nekem is potyogott még az izzadásgátló hatása sem elég.
Az első pár használat idején volt egy elég húzós vizsgám és szomorúan tapasztaltam, hogy alaposan cserben hagyott. :( Tudom én, hogy stressz hatására amúgy is máshogy izzadunk, de ez esetben teljesen olyan volt, mintha semmit sem kentem volna fel.
A tubusáról nem tudom nyilatkozni, mert kétlem, hogy egyhamar eljutok a végére, az ára viszont borzasztó azok után, hogy nem tud semmit.

Eveline Bioargán Olaj+Búza Nappali Krém-Koncentrátum

Eveline Bioargán Olaj+Búza Nappali Krém-Koncentrátum
2016. szeptember 8.

Az illata borzasztó számomra, ezért csak 4 csillag.
Emiatt nehezen szántam rá magam, hogy felkenjem az arcomra, de meglepően gyorsan beszippantotta. Szóval azóta jó barátok vagyunk és naponta használom! :)
Az állaga meglepően könnyű, ezért nem vagyok biztos benne, hogy hidegebb időben is elég lesz a hatása, de eddig rendben van, teljesen jól hidratál.
Az ára is nagyon vonzó, tud annyit mint a sokkal drágább társai.