Lami

Regisztráció dátuma: 2016. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bomb Cosmetics Epres Kosár Ajakbalzsam

Bomb Cosmetics Epres Kosár Ajakbalzsam
2016. november 28.

Tényleg van valami műanyag érzet ennél az ajakápolónál, de ha felkenem körülöttem mindenki kérdezi, hogy óóó mi ez a jó illat. Az igazán száraz ajkakkal viszont nem sokáig bír. Nem hiszem, hogy újra venném a furcsa műanyag íz miatt :( és amiatt sem, hogy bele kell nyúlni az ujjunkkal. Egyáltalán nem higiénikus. Egy próbát viszont megért.

Bomb Cosmetics Ördögi Angyalok Arclemosó

Bomb Cosmetics Ördögi Angyalok Arclemosó
2016. november 28.

Végre egy megfizethető arclemosó, amiben nincs káros anyag. Amikor az első megérkezett és kinyitottam, nem zselés állagra számítottam. Én úgy szoktam használni, hogy benedvesítem az arcom, tenyerem és úgy veszek ki a tégelyből egy kicsi gombócnyit. Amikor a tenyeremben van egy csepp vizet még hozzáadok és összedörzsölöm a tenyeremben így azonnal habállagú lesz. Nagyon gyorsan és alaposan dolgozik, nem irritál, nem csíp. Első látásra kicsinek tartottam a tégely tartalmát, de rá kellett jönnöm, hogy 2 hónapig minimum elég! Így ha kiszámolom, hogy havi 1 500 ft-ot költök egy olyan arclemosóra, amiben csak természetes összetevők vannak, hát így a hülyének is megéri. Próbáltam már sok natúr terméket, de ez a legjobb ár/érték arányban.

PuroBIO Cosmetics Mattító Kompakt Púder

PuroBIO Cosmetics Mattító Kompakt Púder
2016. november 28.

A puro bio fenséges alapozóhoz rendeltem. Féltem, hogy rossz színt választok, mert ugye netről rendelni, így elég nehéz, ezért az 1-es semleges színt rendeltem. Nagyon meg vagyok elégedve vele. A puro bio fenséges alapozó, a mattító kompakt púder és én hosszú barátságnak nézünk elébe :)

1 MÁRKA