Lana93

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 8.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Clinique Clarifying Lotion 2

Clinique Clarifying Lotion 2
2021. április 2.

2 hónapja használom kb, de nekem eddig tetszik. Gyorsan felszívódik, kellemes hatást hagy maga után. Szerintem valamennyit javított a bőrömön, de most nehezen tudom megítélni, mert a szinte állandó maszkhasználat miatt eleve nagyon csúnya a bőröm, és az étkezésem is hagy kivetni valót maga után, de majd update-elek később.

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Tusfürdő Matcha Zöld Tea és Japán Cseresznyevirág Kivonattal

2021. április 2.

Az illata nagyon megfogott és ezért is vettem meg. Második otthonomba vettem és kb. 2-3 hónappal a megvásárlása utána hoztam magammal, hogy majd most elhasználom. Nem tudom mi történt, de az állaga teljesen megváltozott, iszonyatosan folyik, az illatától meg egyenesen rosszul leszek, egyáltalán nem olyan, mint amikor megvettem. Persze, lehet mondani, hogy mert felbontottam és tönkrement, de az üzletek polcain se hetente változnak a termékek és nem kéne tönkremennie ennyi idő alatt.

Dove Nourishing Secrets Restorative Winter Ritual Testápoló

Dove Nourishing Secrets Restorative Winter Ritual Testápoló
2021. április 2.

Sajnos le kell húznom, pedig nagyon szerettem volna kedvelni. Nem dobtam ki, többször is nekifutottam, hogy hátha mégis velem van a baj, de nem.
Alapból imádok mindent, ami szantálfa, de tényleg mindent. Ennek viszont köze nincs hozzá. Persze, szantálfa és téli fűszerek, de nekem inkább valami rossz, fojtós joghurtra emlékeztet az illata. Állagával nincs bajom, viszont nehezen szívódik fel és nekem utána nagyon ragadós marad, még fél óra múlva is, rossz érzés ruhát felvennem rá.
Valószínűleg el fogom használni, de lehet az lesz a vége, hogy lepasszolom mamámnak. Őszintén sajnálom. Remélem jövőre valami jobbal drukkolnak elő.

1 MÁRKA