lanaisthequeen

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Isana Sensitiv Pumpás Dezodor

Isana Sensitiv Pumpás Dezodor
2018. január 27.

Nagyon régóta keresem már a megfelelő dezodort. Nálam a szempont az, hogy az adott márka ne teszteljen állatokon, illetve aluminiumsó-mentes legyen a termék. Sajnos eddig nem nagyon vált be semmilyen dezodor, pedig nem nevezném magam izzadékonynak, de a szagokat nem igazán fedte el egyik sem. Ezt az ára miatt választottam főként. Az illata is nagyon tetszett, illetve plusz pont, hogy nem tartalmaz alkoholt, így frissen borotvált bőrre is alkalmazható. Eleinte nem nagyon fűztem hozzá sok reményt, de eddig bevált. Az illata tényleg hosszantartó, nagyon sokáig érzem magamon. Fürdés után szoktam használni, illetve reggelente. Az illata ennyi használat mellett marad meg, nem érzem izzadtságszagúnak magamat. A habzása és az, hogy lassan szárad, valóban zavaró (emiatt a négy csillag), engem az, hogy ragad, személy szerint nem zavar, és a bőröm sem szárítja - ezeket leszámítva kiváló eddig. Kíváncsi vagyok, hogy hosszabb távon is beválik-e, illetve nagyobb hajtásban, melegben is ugyanúgy elfedi-e a szagokat.
Amúgy a kiszerelése nekem nagyon tetszik, számomra nem kényelmetlen a nagyobb üveg. :)

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2017. szeptember 19.

Mindennapi használatra tökéletes, bár nem sok árnyalat van belőle, ezért lehet, hogy valaki nem találja meg a számára megfelelőt. Én szerencsére találtam, egyszerű, de nagyszerű kis termék és az ára is nagyon jó.

Isana Young Gyengéd Bőrradír Normál és Vegyes Bőrre

Isana Young Gyengéd Bőrradír Normál és Vegyes Bőrre
2017. szeptember 19.

Nagyon szeretem az illatát, és ami fontosabb, hogy nagyon hatásos is. Az ára is nagyon kedvező, összességében tehát megéri megvenni.