LaNara

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Zara Velvet Shadow

Zara Velvet Shadow
2023. november 21.

Az Orianahoz hasonlítható inkább, de a LDBS-hoz semmi köze szerencsére, aki arra vágyik inkább az a Give me a Sign nevűt válassza a Zaraból, na az nagyon spot on LDBS dupe lett.

Rajtam ez egyébként egy az egyben Prada Candy Kiss. Volt ilyenem, szerettem, emlékszem anyukám elcsórta mert neki szerelem volt. Megvettem ebből a kisebb üveget, mert kedves nosztalgiát ébresztett bennem, el fogom fújkálni. Tartóssága kb 3 óra de annak a 3 órának a végére is inkább csak nevéhez hűen shadow erősségű. Kedves kis komfort illat, olyan édes tisztaság-féle, ennyi pénzért ajándék. Az egyik férfi ismerősöm szerint amúgy “nagymamás”.

Pem Delian Daytime Hero NMF Intenzív Hidratálókrém

Pem Delian Daytime Hero NMF Intenzív Hidratálókrém
2023. november 6.

Azt hiszem ilyenekre gondoltak itt Krémmánián amikor az 5 csillagos értékeléshez azt definiálták, hogy “csodaszer”. Na ez az, tényleg az, a nagyon száraz bőrömet a legpusztítóbb, szárítóbb cuccok után is olyan módon hidratálja, hogy ilyet még nem láttam, vaskos fehér krémek nem tudnak ilyet, komolyan. Mindennel jóban van, gyorsan felszívódik, nem kukacosodik rajta semmi és azonnali megkönnyebbülés a bőrömnek. Kicsit fenyesít, de az én nagyon száraz bőröm csak pont egészségesen fénylik tőle. Ez számomra tényleg A CSODASZER!

Zara Antique Brown EDP

Zara Antique Brown EDP
2023. október 19.

Na ez 🥹 A Sand Desert at Sunset számomra nagyon kiábrándító volt, lehet hogy az Angels’ Share utánzataként, annak megalkotójától, Benoist Lapouzatól személyesen többet vártam, de sajnos harmatgyengére sikeredett és hiába finom ha nem tart semeddig.

Tovább nézelődtem és egyszercsak a Zara appban feltűnt ez az illat is, nem volt fent még Fragin sem, ellenben borzasztó jól hangzik jegyek alapján, úgyhogy addig jártam a Zarába ameddig meg nem tudtam illatozni. Amikor odaértem a teszter már szinte üres volt, így éppen a lelkét tudta már csak kilehelni a blotterre. De úristen, az a két csepp szinte megbabonázott azonnal, ez az illat annyira szép, hogy ilyen finom, ízlésemnek megfelelő férfi parfümmel még nem találkoztam. Jellegében Angels’ Share-re emlékeztet (nem hasonlít, de emlékeztet!), almás, rumos, viszont itt nincs meg a harsány fahéj amit abban nem szeretek, hanem van helyette kókuszvíz, dohány, ámbra, mennyei manna komolyan mondom. Az ilyen illatú férfi veszélyes rám, ezért gyorsan pusztítottam a készletet, hogy kevesebb jusson másnak és hazahoztam egyet a férjemnek 🤣 Neki is borzasztóan tetszik, szívesen fújkodja pedig nem nagy parfümös (kiképzés alatt van).

Hatósugara egészen jó, méterekről is megcsap de nem tolakodó és ez végre tartós is, ruhán napokig lehet érezni, de még késő délután amikor munka után találkozunk, az ölelésnél érzem rajta a reggeli 3 fújást. Számomra ez egy telitalálat, 10 csillag legalább, az egyik legjobb a Zarától. Keep up the good work, Zara, idén nagyon belehúztak ebbe a parfüm témába.

Elvileg hasonlít amúgy a Kilian Back to Blackre, muszáj lesz tesztelnem azt is, főleg mivel azt mondtam amikor az Antique Brownt először illatoztam, hogy ez a parfüm egy afrodiziákum, majd rákerestem a BTB-re, ami mit ad isten pont “aphrodisiac” becenévre lett keresztelve, hát ha a Kilian is ilyesmi karakter, akkor én ezt látatlanban is megerősítem és azonnal szeretném!!

4 ÖSSZETEVŐ