LaNara

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk
2019. november 17.

Imádom ezt a maszkot, fantasztikus! Szerintem nem volt még hajbalzsam amivel igazán elégedett lettem volna és terveztem volna újravenni de ezt biztosan megveszem megint ha elfogyott.
Vékonyszálú, göndör hajam van ami nagyon szöszös, frizzy és nagyon nehezen kezelhető, folyton vasalgatnom kell, hogy vállalható legyen. Mióta viszont ezt a maszkot is használom a samponjával azóta a hajamat bőven elég csak egyenesre beszárítani és nem kell átmenni a vasalóval mert nem száll, nem frizzy hanem puha és fényes. Nekem ez egy óriási áldás, időt spórolok meg és a vasaló sem károsítja a hajamat, ez tényleg egy csodaszer! Az illata pedig mennyei és a következő mosásig érződik a hajamon. 😍

L’Oréal Paris Colorista Silver Shampoo Hamvasító Sampon

L’Oréal Paris Colorista Silver Shampoo Hamvasító Sampon
2019. január 19.

Hetente 2-3x mosok hajat ebből egyszer / kétszer csak átmosom vele egyszer pedig akár 10 percre is rajtahagyom. Már első használat után látványosan hamvasít, gyönyörű szép és 10 perc után sem festi kékre/lilára a hajam. Nagyon jó illata van. Szárít egy kicsit de minden hamvasító sampon szárít így ez nem lepett meg és levonni sem fogok ezért, balzsam kell utána.

Pampers Aqua Pure Törlőkendő

Pampers Aqua Pure Törlőkendő
2019. január 19.

Pont jól nedves kendők, vastag anyag. Egyszerre csak egy jön ki. Illatmentes, nem irritálja a kislányom fenekét és ezzel merem az arcocskáját is törölni. Praktikus, jól záródó a műanyag fedél. Az ára kicsit borsos de ha a kislányomról van szó akkor az árcédula nem érdekel.

4 ÖSSZETEVŐ