LaNara

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrtípus: Száraz

N.A.E. Graziosità Ráncfeltöltő Nappali Arckrém Bio Összetevőkkel

N.A.E. Graziosità Ráncfeltöltő Nappali Arckrém Bio Összetevőkkel
2021. augusztus 17.
(!)

UPDATE: rájöttem, hogy miért zavar az illata, az összetevők között előkelő helyen lévő denaturált alkohol miatt, konkrétan barackpálinka illata van, amitől egyenesen rosszul leszek. Emiatt egyébként egy pontot levonok, mert alkohol ennyire elől egy krémben azért inkább légyszi ne szerepeljen, viszont a krém működik csak hát na. Újravenni ezt így nem fogom, de a rózsaszín anti age verziója viszont tetszik így szerintem arra fogom váltani majd.
Szintén tesztelésre kaptam ezt a krémet, ezúton is köszönöm a lehetőséget! :)
Nagyon megszerettem! Nagyon jó állaga van, zsírosnak tűnik de nagyon könnyen eloszlatható, kevés kell belőle és nagyon gazdaságos, sokkal lassabban fogy mint az átlag arckrémjeim.
Nekem borzasztó száraz arcbőröm van, ezért kifejezetten örültem ennek a gazdag krémnek és nagyon szépen be is váltotta a hozzá fűzött reményeimet. Egy hónapja használom és az arcbőröm hidratáltsága nagyban javult azóta, sokkal szebb az összkép, nem küzdök sehol szárazsággal. A szememet a krém nem irritálja, pattanást és semmi egyéb kellemetlenséget sem okozott.
Ráncaim így 27 évesen még nem annyira vannak ezért ezekkel nem kell megküzdenie, de határozottan érzem a felkenés után, hogy kifeszül a homlokom pl.
Az egyetlen ami nem tetszik benne az az illata, de ez szerencsére hamar elillan így nem zavaró. Összességében ez egy nagyon szuper arckrém, inkább a hidegebb időben jobb szerintem, nekem így nyáron egy kicsit talán sok volt, de meg fogom vásárolni magamnak is mert pontosan ilyen krémet kerestem a szahara szárazságú arcomra és szemezek a többi termékkel is mert nagyon szimpatikus lett a márka.

Glowbiotics Probiotic Hydraglow Cream Oil

Glowbiotics Probiotic Hydraglow Cream Oil
2021. augusztus 17.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm a lehetőséget! :)
A csomagolása nagyon szép, ez a pipettás megoldás pedig tényleg nagyon szuper, könnyen kezelhető, tiszta és pont elégséges mennyiségű jön belőle ami elég az egész arcra. Az illata semleges.
A textúrája nagyon érdekes, nem találkoztam még hasonlóval, olajos, krémes, vizes, nagyon hamar beszívodik, nem hagy zavaró réteget az arcomon. Az egyetlen ami nem tetszik benne annyira azok a csillámok, amikkel utána tele van a kezem de legalább nagyon finomra őrölt és apró csillámok nem ilyen hatalmas, feltűnő fajta és ez szerintem szuper lesz télen majd smink alá a száraz bőrömre, nagyon várom a hideget, hogy rendes teljes sminket tudjak készíteni majd ami alá biztosan zseni lesz. Az arcom hirtelen nekem is kipirosodik tőle de ez egy fél perc alatt megszűnik.
Pattanásom tényleg kevesebb van mióta használom, pont olyan időszakomban kaptam amikor nagyon küszködtem velük, a bőröm is szebb, puhább, az összkép is szebb miután felkenem, szépen ragyog és egységesebb az amúgy fakó arcbőröm. Nagyon tetszik eddig ez a krémolaj, nagyon szerencsés vagyok, hogy megismerhettem a márkát és alig várom a hideg idős tapasztalatokat ezzel a termékkel.

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP
2021. augusztus 6.

Imádom, teljesen beleszerettem 🥺 A neve és az üvege fogott meg, emiatt célirányosan csak ezt elmentem tesztelni és nem viccelek, azt a ruhát amire akkor fújtam nem vagyok hajlandó kimosni ameddig ezt a parfümöt rendesen meg nem szerzem mert muszáj szaglásznom állandóan. Rajtam nagyon hasonlóan muzsikál mint az egyébként általam imádott PR Olympéa, az most pont nincs itthon de ez jön helyette. Nagyon szép, nem tolakodóan kókuszosan nyári, édes de mégis egy kicsit friss és szerethető illetve nagyon tartós. Soha a büdös életben nem gondoltam, hogy én valaha a LVEB sorozat bármelyik tagját is szeretném magamra fújni, taszított az egész jelenség, de ez a Soleil Cristal most rabul ejtett. Jön a szülinapom, férj már megkapta a hintet, hogy mire is vágyik az asszony 😇

4 ÖSSZETEVŐ