LaNara

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Sansin Baby Shampoo For Her

Sansin Baby Shampoo For Her
2020. május 25.

Nagyon folyós ami a tusfürdőnél szuper de ez egyáltalán nem habzik. Így is tiszta lesz a kislányom haja de nem az igazi ezért Babe samponnal keverem. Szép, csillogós és puha a hajacskája egyébként. Kékszőlő illata van amit nem érezni sokáig a haján. Praktikus a pumpás kiszerelés és a flakon design nagyon szép.

Sansin Baby Bath For Her

Sansin Baby Bath For Her
2020. május 25.

Folyós az állaga de nagyon könnyen eloszlatható, 2-3 nyomásnyi elég az egész gyerekre. A kislányom bőrét egyáltalán nem bántja, finom puha fürdés után. Az illata olyan szolid málnás limonádé, hamar elillan. A pumpás kiszerelés praktikus és az egész flakon design nagyon szép szerintem.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk
2019. november 17.

Imádom ezt a maszkot, fantasztikus! Szerintem nem volt még hajbalzsam amivel igazán elégedett lettem volna és terveztem volna újravenni de ezt biztosan megveszem megint ha elfogyott.
Vékonyszálú, göndör hajam van ami nagyon szöszös, frizzy és nagyon nehezen kezelhető, folyton vasalgatnom kell, hogy vállalható legyen. Mióta viszont ezt a maszkot is használom a samponjával azóta a hajamat bőven elég csak egyenesre beszárítani és nem kell átmenni a vasalóval mert nem száll, nem frizzy hanem puha és fényes. Nekem ez egy óriási áldás, időt spórolok meg és a vasaló sem károsítja a hajamat, ez tényleg egy csodaszer! Az illata pedig mennyei és a következő mosásig érződik a hajamon. 😍

4 ÖSSZETEVŐ