LaNara

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

L’Oréal Paris Colorista Silver Shampoo Hamvasító Sampon

L’Oréal Paris Colorista Silver Shampoo Hamvasító Sampon
2019. január 19.

Hetente 2-3x mosok hajat ebből egyszer / kétszer csak átmosom vele egyszer pedig akár 10 percre is rajtahagyom. Már első használat után látványosan hamvasít, gyönyörű szép és 10 perc után sem festi kékre/lilára a hajam. Nagyon jó illata van. Szárít egy kicsit de minden hamvasító sampon szárít így ez nem lepett meg és levonni sem fogok ezért, balzsam kell utána.

Pampers Aqua Pure Törlőkendő

Pampers Aqua Pure Törlőkendő
2019. január 19.

Pont jól nedves kendők, vastag anyag. Egyszerre csak egy jön ki. Illatmentes, nem irritálja a kislányom fenekét és ezzel merem az arcocskáját is törölni. Praktikus, jól záródó a műanyag fedél. Az ára kicsit borsos de ha a kislányomról van szó akkor az árcédula nem érdekel.

Zara Ultimatte Rúzs

Zara Ultimatte Rúzs
2019. január 19.

Ez a rúzs egy álom! A kivitelezése nagyon igényes: nehéz a csomagolás és mágnessel záródik. Magának a rúzsnak olyan finom illata van, hogy miután kézhez kaptam alig bírtam letenni és csak szagolgattam, vaníliás kókuszos süti illat. UM01, UM03, UM11 és UM15 színekben van meg.
Nagyon szép színek: rózsaszínes nude, barackos nude, bogyós és egy klasszikus piros. Nagyon tartós! Túlélt reggelit, ebédet és egésznap fent maradt, szinte nem is kellett frissíteni. A világos és a sötét színek is tökéletesen fednek és nagyon szép matt. Száritanak de szerintem ez minden matt rúzsnál így van, viszont nagyon kényelmes viselet, nem is lehet érezni, hogy ott van. Olajos lemosó könnyűszerrel lehozta és ami szuper, hogy a piros sem festette be a számat, a Mac Relentlessly Red után pl két napig levakarhatatlanul rózsaszín a szám. Egyetlen bajom a formájával van, nekem a Mac rúzsaim után kicsit ügyetlen de majd megszokom. Én online rendeltem a Zara webshopjából és mindenkinek tudom ajánlani a megvételét, mert ez a legjobb ár-érték arányú rúzsom amim valaha volt, Mac minőség annak a feléért! :)

4 ÖSSZETEVŐ