LanaWattson

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza
2018. február 5.

A fantázianevét nem tudom, de egy (papíron) szürkét rendeltem. Na, annak olyan acélkék színe van, hogy csak na! Szóval az újságban ez a szín valahogy nem igazán tökéletesen szerepel.
Mindazonáltal a terméket nagyon szeretem, nem kenődik el egész napos viselet során sem. Könnyű vele dolgozni, tetszik a géles állag. A névhez illően tele van csillámokkal, ami nagyon szép fényt ad, ha rásüt a nap.
Összességében tetszik. :)

Avon Hidratáló Gélkrém Arcra Uborkával és Zöld Teával

Avon Hidratáló Gélkrém Arcra Uborkával és Zöld Teával

Hmmmm...
Esküdni mertem volna, hogy már véleményeztem... Ugyanis használom már 2 éve folyamatosan!
Nagyon szeretem! Az illata valami régire emlékeztet, de nem tudom, hogy mire. Azt viszont tudom, hogy a vízhiányos bőrömre is nagyon jó! Végre egy olyan krém, ami nem zsírosítja, viszont hidratálja az arcomat! Nagyon tetszik, hogy kis mennyiség is elég belőle, 3-4 pötty az arcomra, sőt, a nyakamra is, és hamar be is szívódik! Nagyon gazdaságosan használható. Érzékeny a bőröm, de ez után sosem pirosodik ki, és még akkor sem leszek csupa pattanás, ha kicsit többet kenek magamra.

Garnier Mineral InvisiCalm Dezodor

Garnier Mineral InvisiCalm Dezodor
2018. február 5.

Egyik kedvenc dezodorom a Garnier 72 órát Action Control-ja mellett!
Az illata nagyon jó, nem nyomja el a finomabb parfümöket sem.
Mivel úgy izzadok, mint 3 férfi, ezért nagyon jó dezodort kell választanom, ami visszafogja az izzadásomat, és megbirkózik a szagokkal is egy hosszabb nap folyamán. A Garnier dezodorok általában mind nagyon tetszenek, bár főleg az erősebb változatokat kell használnom. Azokkal viszont még a nyári 40 fokban sem lesz oroszlánszagom! ;)